Advert
Advert
Advert

Kısas Kutlu Doğum Tiriti İkram Edildi - görüntülü

Şanlıurfa Haliliye İlçe Belediyesi, Çevre ve Yardım Gönüllüleri Derneği işbirliğiyle Kısas kırsal Mahallesi’nde vatandaşlara Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında tirit ikramında bulundu.

Kısas Kutlu Doğum Tiriti İkram Edildi - görüntülü
Kısas Kutlu Doğum Tiriti İkram Edildi - görüntülüKısas Çok Programlı Lise’nin bahçesinde düzenlenen tirit ziyafeti, Haliliye İlçe Müftüsü İbrahim Halil Okulu’nun yaptığı dua ile başladı. Haliliye Belediye Başkanvekili Müslüm Yüksel, Başkan Yardımcıları Haci Kanduza ve Osman Uludağ, Belediye Meclis Üyeleri Erdal Deniz ve Nihat Kılıç, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Cemil Çadak, İl Müftüsü İhsan Açık ve AK Parti teşkilat üyeleri ile vatandaşların katıldığı ziyafette, duanın ardından vatandaşlara tirit ikramında bulunuldu. Vatandaşlarla sohbet eden Başkanvekili Yüksel de, kurulan kazanların başına geçerek ziyafete katılanlara tirit ikramında bulundu.

Kısas Mahallesi’nde geleneksel olarak devam ettirilen tirit ziyafetine son iki yıldır Haliliye Belediyesinin katkıda bulunduğunu ifade eden Başkanvekili Yüksel, “Haliliye Belediyesi olarak Başkanımız Fevzi Demirkol’un önderliğinde bu organizasyona iki yıldır katkıda bulunuyoruz. Derneğimizden Allah razı olsun” dedi.

Başkan Yardımcı Osman Uludağ ise, “Haliliye Belediyemize bağlı Kısas Mahallesi’nde Çevre ve Yardım Gönülleri Derneği tarafından Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla organize edilen tirit ziyafetindeyiz. Belediye olarak başkanımızın talimatlarıyla derneğimize katkıda bulunduk. Halkımızla bugün bir aradayız. Kendilerine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Çevre ve Yardım Gönüllüleri Derneği Başkanı İsa Güneş de, Haliliye Belediyesine katkılarından dolayı teşekkür etti.

Haliliye Belediyesi Çevre Yardım Gönüllüleri Derneği Kısas Mahallesi vatandaşlar Kutlu Doğum Haftası tirit ikramı urfa Şanlıurfa urfa haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinden Flaş Yolsuzluk Açıklaması
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinden Flaş Yolsuzluk Açıklaması
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir