Advert
Advert
Advert

Haliliye Belediyesi 250 Öğrenciyi Çanakkale'ye Gönderdi

Haliliye Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen 18 Mart Çanakkale Zaferi anısına ve Siyer- i Nebi yarışmalarında dereceye giren 250 öğrenci daha Çanakkale'ye gönderildi.

Haliliye Belediyesi 250 Öğrenciyi Çanakkale'ye Gönderdi
Haliliye Belediyesi 250 Öğrenciyi Çanakkale'ye Gönderdi admin

 

 Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, 18 Mart Çanakkale Zaferi anısına düzenlediği yarışmalarda dereceye giren öğrencileri Çanakkale’ye götürüyor.  'Peygamberler Diyarından Şehitler Diyarına' sloganıyla başlayan gezilerin ikinci etabında 250 öğrenci daha Çanakkale'ye uğurlandı.  Haliliye Belediyesi, geleneksel hale getirdiği 18 Mart Çanakkale Zaferi anısına düzenlenen bilgi yarışması, şiir okuma, şiir yazma, kompozisyon ve resim yarışmaların ve Siyer- i Nebi  yarışmalarında dereceye giren 250 öğrenci Haliliye Belediyesi'nde toplandı. 

 Aileleri ile birlikte Haliliye Belediyesi'ne gelen öğrenciler Çanakkale'ye uğurlandı. 'Peygamberler Diyarından Şehitler Diyarına' sloganıyla başlayan gezilerin ikinci etabı 4 gün sürecek. İlk olarak Konya'ya gidecek olan öğrenciler Mevlana Müzesi'ni gezdikten sonra Bandırma'da konaklayacak. Bandırma'dan Çanakkale'ye geçecek olan öğrenciler Kilitbahir Kalesi, Namazgah Tabyası, Rumeli Mecidiye Tabyası, Seyit Onbaşı Tabyası, Şahindere Şehitliği, Şehitler Abidesi, Seddülbahir, Yahya Çavuş Mıntıkası, Kanlısırt, Kırmızısırt, 57. Piyade Alayı Şehitliğini ziyaret edecek.  Çanakkale'de bir gece konaklayan öğrenciler daha sonra otobüslerle İstanbul'a giderek tarihi mekanları ziyaret edecek. 

250 Öğrenciyi Çanakkale'ye Haliliye Belediyesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da cinayet Zanlısı 20 yıl sonra sahte kimlikle yakalandı
Şanlıurfa’da cinayet Zanlısı 20 yıl sonra sahte kimlikle yakalandı
Bakan Fakıbaba, En önemli 3 önemli şey: Gıda, Gıda, Gençlik
Bakan Fakıbaba, En önemli 3 önemli şey: Gıda, Gıda, Gençlik