Advert
Advert
Advert

Abdurrahman İbni Ayf Camii Dualarla Açıldı

Şanlıurfa Haliliye ilçesi Paşabağı Mahallesi’nde yapımı tamamlanan Abdurrahman İbni Ayf Camii dualarla açıldı.

Abdurrahman İbni Ayf Camii Dualarla Açıldı
Abdurrahman İbni Ayf Camii Dualarla Açıldı

Şanlıurfa Haliliye ilçesi Paşabağı Mahallesi’nde yapımı tamamlanan Abdurrahman İbni Ayf Camii dualarla açıldı.

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Paşabağı Mahallesi’nde Haliliye Belediyesi’nin destekleriyle yapımı tamamlanan Abdurrahman İbni Ayf Camii’nin açılışına katıldı. Haliliye Belediyesi olarak ibadethanelere destek olduklarını vurgulayan Başkan Demirkol, “İnsanlarımızın huzurlu ve mutlu olması için manevi inançla, değerlerle yetişmeleri bizim en büyük hedefimizdir” dedi.

Haliliye Belediyesi’nin destekleriyle yapımı tamamlanan Paşabağı Mahallesi’ndeki Abdurrahman İbni Ayf Camii’nin açılışı bugün sabah namazıyla birlikte yapıldı. Açılışa Başkan Fevzi Demirkol, Haliliye İlçe Müftüsü İbrahim Halil Okulu, Paşabağı Mahalle Muhtarı Mahmut Boztepe ve vatandaşlar katıldı. Açılışın ardından kılınan sabah namazının kılınmasıyla Başkan Demirkol, mahalle sakinleriyle görüştü. Başkan Demirkol, görüştüğü mahalle sakinlerinin de iletilerini not aldı.

Haliliye Belediyesi olarak temel faaliyetlerin yanı sıra, sosyal anlamda da çalışmalar yaptıklarının altını çizen Başkan Demirkol, şunları söyledi:
“Haliliye Belediyesi olarak insanlarımızın temizlik, yol, park, bahçe bunun gibi temel ihtiyaçlarının yanında huzurlu ve mutlu olmaları için her türlü çalışmayı ve çabayı göstermekteyiz. Bizim, insanlarımızın huzurlu ve mutlu olması için manevi inançla, değerlerle yetişmeleri bizim en büyük hedefimiz. Biz bu konuyu çalışmalarımıza düstur edinmişiz. Gençlerimizin, çocuklarımızın manen mücehhez bir şekilde yetişmeleri için iyi insan, mümin insan, doğru insan dan kimseye zarar gelmeyeceğini bildiğimiz için tüm ibadethanelerimizin gerek temizlik, gerek bakım onarım çalışmalarında, gerek serinlemeleri için klima temininde gerekse Paşabağı Mahalle’mizdeki bu Abdurrahman İbni Ayf Camisi gibi Haliliye Belediyesi olarak bizde meclis üyelerimizle, çalışanlarımızla birlikte katkı sunuyoruz. En mühimi bizi bu konudan haberdar eden Sayın Muhtarımız Mahmut Boztepe beyefendiye teşekkür ediyoruz. Sayın Müftümüz İbrahim Okullu beyefendiye bize çalışmalarımızda yol gösterici olmasından dolayı teşekkür ediyoruz. İnşallah bu camimiz kıyamete kadar devam edecektir. Bu camimiz kıyamete kadar devam edecektir. Buradan vatanımıza, milletimize, dinimize, devletimize hizmet edecek yeni nesiller yetişecektir.”

BAŞKAN DEMİRKOL’A TEŞEKKÜR ETTİLER

İlçe Müftüsü İbrahim Halil Okulu ise ibadethanelere verdiği desteklerden dolayı Başkan Fevzi Demirkol’a teşekkür ettiklerini söyleyerek, şunları kaydetti:
“Çok kısa bir süre içerisinde bu camimiz bugün ibadete açıldı. Bu işlerde gerçekte, yalnız bu camimiz için değil köydeki camilerimiz için de gerek sergisinden, gerek klimasından, gerek diğer camilerimizin ihtiyacında her zaman yanı başımızda biz Haliliye Belediye’mizi gördük. İlçe müftüsü olarak teşekkür ediyorum. Allah razı olsun. Bizimle beraber bu hayırlı işte rehberlik yapan özellikle Belediye Başkanımız Fevzi Demirkol Bey’e gösterdiği hassasiyetten dolayı çok teşekkür ediyorum.”

Mahalle Muhtarı Mahmut Boztepe de, “Camimizin açılışı bugün yapıldı. Katkısı olanlara çok teşekkür ediyorum. En çok katkısı olan Haliliye Belediyesi’ne çok teşekkür ederim” dedi.

Şanlıurfa Haliliye ilçesi Paşabağı Mahallesi Abdurrahman İbni Ayf Cami dualarla açıldı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Her An Harran Foto Maraton 2  yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler
Her An Harran Foto Maraton 2 yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler