Advert
Advert
Advert

Haliliye'de inşaatlar başlamadan yolları hazır

Devteşti Mahallesi’ndeki yol yapım çalışmalarının sürdürüldüğü bölgeleri ziyaret eeden Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol; "yapılaşmanın hiç olmadığı bölgelerde yeni yollar açıyoruz" dedi

Haliliye'de inşaatlar başlamadan yolları hazır
Haliliye'de inşaatlar başlamadan yolları hazır

Başkan Fevzi Demirkol, beraberinde Başkan Yardımcısı Osman Uludağ, Meclis Üyeleri Abdulkadir Altundağ, Feyyat Akbaş, Abdulkadir Bağış, Nusret Kaya ve birim müdürleriyle beraber Devteşti Mahallesi’ndeki yol yapım çalışmalarının sürdürüldüğü bölgeleri ziyaret etti. Devteşti Mahalle Muhtarı Müslüm Güneş’in de hazır bulunduğu ziyarette Başkan Demirkol, ilk olarak mahalle sakinleri ile görüştü.

Mahalle sakinlerinin sıkıntılarını dinleyen Başkan Demirkol, vatandaşların taleplerinin giderilmesi için birim müdürlerine talimat verdi. Mahalle sakinlerine yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Demirkol, Haliliye halkının her zaman hizmetinde olacaklarını ifade etti.
YAPILAŞMA OLAMAYAN ALANLARDA YOL AÇMA ÇALIŞMASI

Başkan Demirkol, daha sonra Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin çalışma yaptığı alanda incelemelerde bulundu. Başkan Demirkol, işçilerle görüşerek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Devteşti Mahallesi’nde yapılan çalışmaları yerinde incelediklerini anlatan Başkan Demirkol, “Burada kırmızı kot uygulaması ile tabii zeminin 2 buçuk 3 metre indirilmesi şeklinde yeni yollar açıyoruz. Burada gördüğünüz gibi yapılaşmanın hiç olmadığı bölgelerde yeni yollar açıyoruz. Bu bölgedeki inşaat çalışmalarının daha kolay yürütülmesi, halkımızın ve çalışanlarımızın daha sonrasında bölgede, mahallede oturacak insanlarımızın rahatlıkla ulaşımını sağlamak amacıyla Haliliye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğümüz bu bölgede çalışmalarını yürütmektedir. İnşallah en kısa sürede bu bölgeye elen vatandaşlarımız da inşaatlarını yapacaklar ve bu evlere yerleşecekler. Haliliye bölgesinde yaşadıkları için inşallah mutlu olacaklar. Bu çalışmalarımızda Fen İşleri Müdürlüğümüzün tüm personeline ve çalışmalarımızda bana destek veren her zaman için hayatımızı kolaylaştıran Haliliye Belediye Meclis Üyelerimize ve ayrıca bizi mahallede misafir eden Devteşti Mahalle Muhtarımız Müslüm Güneş Bey’e teşekkür ediyorum. Devteşti sakinlerine hayırlı olsun diyorum” dedi.
Yapılan çalışmalarla ilgili açıklama yapan Devteşti Mahalle Muhtarı Müslüm Güneş ise evlerin olmadığı yerlerde yol açma çalışması yapıldığını hatırlatırken çalışmalardan dolayı Başkan Fevzi Demirkol’a teşekkür etti.

Haliliye Belediye Başkan Fevzi Demirkol Devteşti Mahallesi Fen İşleri Osman Uludağ Meclis Üyeleri Abdulkadir Altundağ Feyyat Akbaş Abdulkadir Bağış Nusret Kaya Devteşti Mahalle Muhtarı Müslüm Güneş
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu