Advert
Advert
Advert

Halil Özcan dur durak bilmiyor

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Yrd.Doç.Dr. Halil Özcan, seçim çalışmalarını sürdürürken, Akçakale ilçesinden kendisi gibi AK Parti Milletvekili adayı olan Av. Kemalettin Yılmaztekin’e teyzesi oğlunun vefatı nedeniyle taziye ziyaretinde bulundu.

Halil Özcan dur durak bilmiyor
Halil Özcan dur durak bilmiyorAK aday Özcan, Yakubiye Mahallesinin genç Muhtarı Yakup Akbaş’ı ziyaret ederek mahallenin sorunları hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Daha sonra Akçakale ilçesinden kendisi gibi AK Parti Milletvekili adayı olan Av. Kemalettin Yılmaztekin’e, teyzesi oğlunun vefatı nedeniyle taziye ziyaretinde bulundu.

Seçim çalışmalarını aralıksız sürdürdüklerini belirten AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Yrd.Doç.Dr. Halil Özcan, “1 Kasım seçimlerinde kendi bölgemiz yine rekor oyla AK Partiyi 1. Parti yapacaktır. Gezdiğimiz, gördüğümüz her yörede bizlere ve partimize gösterilen aşırı ilgi, bu görüşümüzü teyid ediyor. Bu arada Milletvekili adayı kardeşimiz Av.KemalettinYılmaztekin’in teyzesinin vefatı nedeniyle kendilerine ve ailelerine taziye ziyaretinde bulunduk. Baş sağlığı dileklerimizi ilettik. Ailelerine ve sevenlerine sabır diledik” dedi.

Harran ilçesine de geçen Özcan, Harran Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz ve AK Parti İlçe Başkanı Mahmut Özyavuz’u da ziyaret ederek seçim çalışmaları ile ilgili değerlendirme yaptılar.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sığınmacı Konusunda Dünyaya Seslendi: Sorumluluk alın
Sığınmacı Konusunda Dünyaya Seslendi: Sorumluluk alın
 Erdoğan'dan Avrupa'yı tedirgin eden hamle!
Erdoğan'dan Avrupa'yı tedirgin eden hamle!