Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Halil İbrahim aşkına iyiliğin kalbine yürüdüler FOTOĞRAFLI

Halil İbrahim aşkına iyiliğin kalbine yürüdüler FOTOĞRAFLI

VI. Uluslararası Halil İbrahim Buluşmaları “İyiliğin Kalbine Yürüyüş”' ile başladı.

Giriş Tarihi: 28 Eylül 2012 Cuma 23:02
Halil İbrahim aşkına iyiliğin kalbine yürüdüler FOTOĞRAFLI

Şanlıurfa Valiliği'nin öncülüğünde gerçekleştirilen etkinlik kapsamında Sarayönü Caddesi'nde bir araya gelen ve aralarında Vali Celalettin Güvenç, Şanlıurfa milletvekilleri Seyit Eyyüpoğlu, Abdülkerim Gök ve Mehmet Akyürek ile Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba, UNICEF Türkiye Temsilcisi Dr. Ayman Abulahan, Harran Üniversitesi Rektörü İ. Halil Mutlu, İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Yavuz, Sanatçı Nuri Sesigüzel, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, daire amirleri ve vatandaşlar Haşimiye Meydanı'nı takip ederek tarihi Balıklıgöl Yerleşkesi'ne kadar yürüdü.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Balıklıgöl Yerleşkesi'ne kadar yürüyen kortejdekiler, yaklaşık 1,5 kilometrelik güzergâhtaki yürüyüşü Hatay Belediyesi Mehteran Takımı'nın gösterisiyle tamamladı. Yol boyunca vatandaşları selamlayan Vali Güvenç ve beraberindekiler Haşimiye Meydanında bir süre durarak, Hatay Belediyesi Mehteran Takımının mini konserini dinlediler.

Kortejdekiler daha sonra Anadolu Ajansı'nca etkinlikler kapsamında Balıklıgöl Yerleşkesi'nde ''Türkiye'nin Merhamet Eli'' adlı fotoğraf sergisinin açılışına katıldı.
Serginin açılış kurdelesini Vali Celalettin Güvenç, Şanlıurfa Milletvekilleri Seyit Eyyüpoğlu, Abdülkerim Gök ve Mehmet Akyürek ile Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba ve AA Kurumsal İlişkiler Müdürü Nevzat Demirkol birlikte kesti. Beraberindekilerle, Türkiye'nin Somali ve Arakan gibi çeşitli bölgelerde gerçekleştirdiği yardımların fotoğraflarının yer aldığı sergiyi gezen Vali Güvenç'e, AA Kurumsal İlişkiler Müdürü Demirkol tarafından fotoğraflarla ilgili bilgi verildi.

Sergiden duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Güvenç, Anadolu Ajansını kutladı. Vali Celalettin Güvenç ve beraberindekiler daha sonra açılış konuşmalarının yapılıp İyilik Ödülleri’nin verileceği Balıklıgöl Amfi Tiyatroya geçti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com