Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Halil Etyemez Göreve Devam Edecek

Halil Etyemez Göreve Devam Edecek

Bazı bakanlık yardımcılıklarına yapılan atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.

Giriş Tarihi: 12 Eylül 2014 Cuma 10:25
Halil Etyemez Göreve Devam Edecek

 Resmi Gazete'de yer alan atama kararına göre, atamalar şu şekilde gerçekleşti;

Adalet Bakanlığı'nın Bakan Yardımcılığına Veysi Kaynak, Avrupa Birliği Bakanlığı'nın Bakan Yardımcılığına Dr. Alaattin Büyükkaya'nın atandı. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'nın Bakan Yardımcılığına Prof. Dr. Davut Kavranoğlu, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Bakan Yardımcılığına Halil Etyemez, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın Bakan Yardımcılığına, Muhammet Balta atandı.

Dışişleri Bakanlığı'nın Bakan Yardımcılığına Büyükelçi Ali Naci Koru, Ekonomi Bakanlığı'nın Bakan Yardımcılığına Adnan Yıldırım, Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın Bakan Yardımcılığına Metin Yılmaz atandı.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın Bakan Yardımcılığına Kutbettin Arzu, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'nın Bakan Yardımcılığına Fatih Metin, İçişleri Bakanlığı'nın Bakan Yardımcılığına Vali Osman Güneş, Kalkınma Bakanlığı'nın Bakan Yardımcılığına Mehmet Ceylan, Maliye Bakanlığı'nın Bakan Yardımcılığına da Abdullah Erdem Cantimur atandı.

Milli Eğitim Bakanlığı'nın Bakan Yardımcılığına Orhan Erdem, Milli Savunma Bakanlığı'nın Bakan Yardımcılığına Hasan Kemal Yardımcı, Orman ve Su İşleri Bakanlığı'nın Bakan Yardımcılığına Dr. Nurettin Akman, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı'nın Bakan Yardımcılığına ise Yahya Baş atandı. (İLKHA)


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Ak Partili Gençlerden Vali Tuna’ya Ziyaret

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com