Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Halıcı; ‘Görüşmek için Validen Randevu Alamıyoruz’

Halıcı; ‘Görüşmek için Validen Randevu Alamıyoruz’

Şanlıurfa Diş Hakimleri Odası sekreteri Mehmet Hamza Halıcı, Şanlıurfa’ya yeni atanan Vali Celalettin Güvenç’ten randevu alamadıklarını söyledi.

Giriş Tarihi: 17 Ekim 2011 Pazartesi 12:28
Halıcı; ‘Görüşmek için Validen Randevu Alamıyoruz’
 

 

Vali ile görüşmek için 20 gündür randevu beklediğini söyleyen Şanlıurfa Diş Hakimleri Odası sekreteri Mehmet Hamza Halıcı; “ben oda adına 20 gündür randevu talep ediyorum. İlk talebimin ardından 2 kez daha bizzat giderek talebimi yineledim. Ama valilik özel kalem müdürü her 2 kez de bana; ‘şu an musait değil, daha sonra bakalım’ diyor. Biz Diş Hekimleri Odası olarak valiye ulaşmakta bu kadar zorlanıyorsak, vatandaş valiye nasıl ulaşacak? Valimiz Sayın Güvenç’in bu olanlardan haberi var mı, yoksa birileri işgüzarlık mı yapıyor anlamadım” diye tepkisini dile getiriyor.

Zira Başbakan Recep Tayyip Erdoğan 20 Ocak 2011 tarihinde düzenlenen valiler toplantısında, bazı illerde vatandaşın valiliklere rahat ulaşamadığını belirterek, "Bazı kapılar bakıyorsunuz vatandaşa kapalı. Şöyle veya böyle engelleniyor. Aynı şey Başbakanlıkta da oluyor ha, onu da söyleyeyim. Başbakanlığın da kapısı çok rahat değil, herkes giremiyor. Aynı sıkıntıyı biz de yaşıyoruz. İşte bunun adı bürokratik oligarşi; bunu yıkmamız lazım" dedi.

Aynı Toplantıda STK’larla ilgili de konuşan Başbakan Erdoğan: "Şehrin Sadece Bürokratik Elitiyle Değil, Onlardan Daha Fazla Sivil Toplum Örgütleriyle, Kanaat Önderleriyle, Medyasıyla, Akademik Çevresiyle İletişim Ve Muhabbetinizin Olması O Şehir Adına Çok Büyük İmkanlar Doğuracaktır" demişti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfa'da iki katlı ev çöktü, 1 kişi yaralandı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com