Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Halfeti'de Muhtarlar Büyükşehir'e teşekkür ettiler

Halfeti'de Muhtarlar Büyükşehir'e teşekkür ettiler

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi kent merkezi ile tüm ilçelerde alt ve üst yapı çalışmalarını sürdürüyor. Halfeti'de devam eden çalışmaları değerlendiren muhtarlar, Büyükşehir Belediyesi'ne ilçelerine yönelik hizmet yaklaşımından dolayı teşekkür etti.

Giriş Tarihi: 23 Mayıs 2016 Pazartesi 12:52
Halfeti'de Muhtarlar Büyükşehir'e teşekkür ettiler


Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Halfeti ilçe merkezi ile kırsal bölgelerde çalışmalarını sürdürüyor. İlçe merkezinde özellikle alt yapı konusunda yaşanan tüm sorunları çözüme kavuşturmayı amaçlayan Büyükşehir Belediyesi, çalışmaları ile vatandaşların takdirini topluyor.
Alt yapıda revizyona gidilmesi, prestij cadde uygulaması, 285 araçlık dev otopark yapımı, kırsal bölgelerde ara bağlantı yolları ve kaldırım çalışmaları gibi ilçenin çehresini değiştirecek gelişmelere imza atana Büyükşehir Belediyesi, 2016 yılı planlamasını da koordineli bir şekilde sürdürmeye devam ediyor.
Büyükşehir Belediyesi'nin ilçedeki çalışmalarını değerlendiren Siyahgül Mahallesi Muhtar Nail Aybek, Halfeti'nin hak ettiği hizmeti aldığını söyledi. Muhtar Nail Aybek, "Büyükşehir Belediyesi'nin Halfeti'de yaptığı çalışmalardan memnunuz. Birecik - Halfeti ana yolumuz yapılıyor. Yine hükümet konağımızın olduğu caddede Prestij Caddesi yapılıyor. Burada kilit taşı kaldırılarak yerine asfaltlama yapılacak. Alt yapıdan yönelik hiç bir vatandaşımızın şikayeti yok. Büyükşehir Belediyesi'nin yaptığı yatırımlarından dolayı Başkanımız Nihat Çiftçi'ye teşekkür ediyoruz" dedi.
Argıl Mahalle Muhtarı Hamdi Şimşek ise kırsal bölgelerin de hizmet konusunda gerekli önemi gördüğünü belirtti. Muhtar Şimşek, "Yollarımız yapıldı, eksik alt yapımızın sıkıntıları giderildi, caddelerimizin revizyonu sürüyor, camilerimize onarım yapıldı. Halfeti - Argıl mahalle yolunda asfaltlama çalışmaları için hazırlıklar devam ediyor. İlçemizde büyük değişim ve hizmeti yaşıyoruz" diye konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Arazi sorununu Ankara’ya taşıdılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com