Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Spor Halfeti, Su Kayağı sporuna hazırlanıyor

Halfeti, Su Kayağı sporuna hazırlanıyor

Halfeti Doğa ve Su Sporları Kulübü bünyesinde su kayağı eğitimleri devam ediyor.

Giriş Tarihi: 2 Eylül 2012 Pazar 18:14
Halfeti, Su Kayağı sporuna hazırlanıyor

Dalgasız deniz, nehir, göl gibi alanlarda yapılan su kayağı için Halfeti önemli bir merkez olmaya aday. Birecik barajı sonrası önemli bir bölümü sular altında kalan Halfeti, son üç senedir ulusal müsabakalara da ev sahipliği yapıyor. 2011 Yılında kurulan, bölgenin de tek su sporları kulübü olan Halfeti Doğa ve Su Sporları Kulübü koordinasyonunda, Halfeti Kaymakamlığı’na ait Fırat İncisi Su Sporları Merkezlerindeki eğitimler pek çok kişinin ilgisini çekiyor.

Halfeti Doğa ve Su Sporları Kulübü başkanı Nihat Özdal, Halfeti’nin su sporlarında önemli bir potansiyele sahip olduğunu, su kayağının bu ilçede yapılabilen su sporu aktivitelerinden olduğunu söyleyerek, bu branşta ulusal ve uluslar arası müsabakalara sporcu hazırladıklarını, 7 yaş üzeri herkesi Halfeti’de su sporları yapmaya davet ettiklerini söyledi.

 

Halfetililerin su sporlarını yapmalarında büyük katkıları olan Halfeti Doğa ve Su Sporları Kulübü başkanı Nihat Özdal'ın bundan sonra da çalşmalarını daha sıkı yapması bekleniyor.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Görüntülü- GHSİM’den Basınspor’a malzeme yardımı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com