Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Halfeti Belediyesinde karara bağlandı: Parka PKK'lı Zenda Ekin ismi verildi

Halfeti Belediyesinde karara bağlandı: Parka PKK'lı Zenda Ekin ismi verildi

Halfeti Belediye Meclisi 5393 sayılı Belediye Kanunun 20. maddesi gereğince 2016 Mart ayı olağan toplantısı gerçekleştirdi. Halfeti Belediye Meclis toplantısında ilçede bulunan bir parka, 2013 yılında Kuzey Irak'ta öldürülen PKK'lı Zenda Ekin isminin verdi. Halfeti Belediyesi Meclis gündeminde ilçede kadın semt pazarının kurulması da görüşülerek karara bağlandı.

Giriş Tarihi: 3 Mart 2016 Perşembe 22:01
Halfeti Belediyesinde karara bağlandı: Parka PKK'lı Zenda Ekin ismi verildi

Mart ayı meclis toplantısı belediye hizmet binasındaki başkanlık odasında yapıldı. Toplantıya; Halfeti Belediyesi eşbaşkanları Mustafa Bayram ve Ayşe Durmuş, Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Öcalan ile belediye meclis üyeleri katıldı. Eş Başkan Mustafa Bayram yaptığı açılış konuşmasının ardından, meclise sunulan gündem maddeleri konusunda bilgi verdi. Bayram, meclise aktarımını yaptığı gündem maddelerini tek tek sunduktan sonra oylamaya sundu.

MECLİSTE GÖRÜŞÜLEN GÜNDEM MADDELERİ

Meclis gündemine; Halfeti'de sabit kadın semt pazarı kurulması, belediyeye bir adet sıkıştırmalı hidrolik çöp aracının alınması, mülkiyeti belediyeye ait olan Rüştiye Mahallesi'nde bulunan 48 ada 2 parsel  nolu lojman ve arsası ile 48 ada 13 parsel nolu lojman ve arsası, yine 37 ada parsel nolu iki katlı 8 daireli lojmanların satılması, ilçedeki Rüştiye Mahallesi'nde belediye misafirhanesi olarak kullanılan yerin Belediye Konuk Evi'ne çevrilmesi ve son olarak İlçe Devlet Hastanesi önüne yapılan parka isim verilmesi ve parka Zenda Ekin isminin uygun görülmesiyle gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı.

Gündem maddelerinin karara bağlanmasının ardından bir sonraki ayın meclis toplantı tarihinin belirlenmesiyle, toplantı son buldu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com