Advert
Advert
Advert

HALEPLİBAHÇEDE SEÇİM HEYECANI

Şanlıurfa Haleplibahçe Mahallesinde 2011 Yılında geçirdiği trafik kazası sonucu yaşamını yitiren Muhtar Übeyit Arıcı'dan boşalan koltu için erken seçime gidiliyor.

HALEPLİBAHÇEDE SEÇİM HEYECANI
HALEPLİBAHÇEDE SEÇİM HEYECANI
1989'dan beri aralıksız 22 yıl muhtarlık görevini sürdüren  Übeyit Arıcı'nın vefatından sonra koltuğuna 5 aday talip.
3 Haziran 2012 tarihinde yapılacak olan seeçimlere katılacak olan adaylarla görüştük.

AZİZİ KALEM MUHTAR ADAYI
Hayatını kaybeden eski muhtarımız Übeyit Arıcıyı rahmetle andığını söyleyen Azizi Kalem; "Bizim amacımız kendi mahallemizi daha güzel, faydalı, devletle halk arasındaki köprüyü sağlamak ve mahallemizi güzel şeyleri kazandırmak amacıyla haziran ayında yapılacak muhtarlık ara seçiminde adaylığımı koymuş bulunmaktayım" dedi.

FEVZİ KIZILELMA MUHTAR ADAYI
eski Muhtar Arıcının birinci azası olan Fevzi Kızılelma; "2011 yılında hayatını kaybeden eski muhtarımız übeyit arıcıya allahtan rahmet dileriz. 1. Aza olarak devlet mühürü bana verdi bende daha önceki hizmetin devamı için adaylığımı koymuş bulunmaktayım" dedi.

MÜSLÜM KAYA MUHTAR ADAYI
"Hayatını kaybeden eski Muhtarmız Übeyit arıcıya allah rahmet eylesin diyorum. Onun bıraktığı hizmetin devamı için mahallenin sorunlarını ve bu işi tecrübe edildiğimde haleplibahçe için yapılacak muhtarlık seçiminde adaylığımı koymuş bulunmaktayım" dedi.

AHMET KARADEMİR MUHTAR ADAYI
"İlk önce herkese saygılarımı sunarım.20 yıllık uzun bir süre mahallede muhtarlık yapan, 2011 yılında hayatını kaybeden eski muhtarımız Übeyit ARICIya Allah rahmet eylesin diyorum. Bende 3 Haziranda yapılacak muhtarlık seçiminde adaylığımı koymuş olmaktayım" dedi.

Ayrıca muhtarlık seçimlerinde aday olarak yarışacak  Müslüm Birgül'e ulaşamadık.

Haber: Hüseyin Aslan/ Balikligol.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinden Flaş Yolsuzluk Açıklaması
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinden Flaş Yolsuzluk Açıklaması
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir