Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset HALEPLİBAHÇEDE SEÇİM HEYECANI

HALEPLİBAHÇEDE SEÇİM HEYECANI

Şanlıurfa Haleplibahçe Mahallesinde 2011 Yılında geçirdiği trafik kazası sonucu yaşamını yitiren Muhtar Übeyit Arıcı'dan boşalan koltu için erken seçime gidiliyor.

Giriş Tarihi: 28 Nisan 2012 Cumartesi 16:57
HALEPLİBAHÇEDE SEÇİM HEYECANI
1989'dan beri aralıksız 22 yıl muhtarlık görevini sürdüren  Übeyit Arıcı'nın vefatından sonra koltuğuna 5 aday talip.
3 Haziran 2012 tarihinde yapılacak olan seeçimlere katılacak olan adaylarla görüştük.

AZİZİ KALEM MUHTAR ADAYI
Hayatını kaybeden eski muhtarımız Übeyit Arıcıyı rahmetle andığını söyleyen Azizi Kalem; "Bizim amacımız kendi mahallemizi daha güzel, faydalı, devletle halk arasındaki köprüyü sağlamak ve mahallemizi güzel şeyleri kazandırmak amacıyla haziran ayında yapılacak muhtarlık ara seçiminde adaylığımı koymuş bulunmaktayım" dedi.

FEVZİ KIZILELMA MUHTAR ADAYI
eski Muhtar Arıcının birinci azası olan Fevzi Kızılelma; "2011 yılında hayatını kaybeden eski muhtarımız übeyit arıcıya allahtan rahmet dileriz. 1. Aza olarak devlet mühürü bana verdi bende daha önceki hizmetin devamı için adaylığımı koymuş bulunmaktayım" dedi.

MÜSLÜM KAYA MUHTAR ADAYI
"Hayatını kaybeden eski Muhtarmız Übeyit arıcıya allah rahmet eylesin diyorum. Onun bıraktığı hizmetin devamı için mahallenin sorunlarını ve bu işi tecrübe edildiğimde haleplibahçe için yapılacak muhtarlık seçiminde adaylığımı koymuş bulunmaktayım" dedi.

AHMET KARADEMİR MUHTAR ADAYI
"İlk önce herkese saygılarımı sunarım.20 yıllık uzun bir süre mahallede muhtarlık yapan, 2011 yılında hayatını kaybeden eski muhtarımız Übeyit ARICIya Allah rahmet eylesin diyorum. Bende 3 Haziranda yapılacak muhtarlık seçiminde adaylığımı koymuş olmaktayım" dedi.

Ayrıca muhtarlık seçimlerinde aday olarak yarışacak  Müslüm Birgül'e ulaşamadık.

Haber: Hüseyin Aslan/ Balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Aslan Ali Bayık, "Başarı İçin Çok Çalışmak Gerek"

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com