Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Haleplibahçe için Belediyeden kredi

Haleplibahçe için Belediyeden kredi

Giriş Tarihi: 3 Mayıs 2011 Salı 18:44
Haleplibahçe için Belediyeden kredi

Şanlıurfa Belediye Meclisi Mayıs Ayı 2. Birleşim Toplantısı, Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba başkanlığında yapıldı.

        Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda, Haleplibahçe Projesinin peyzaj çalışmasında kullanılmak üzere iller bankasından 5 Milyon lira kredi alınması ve bu konuda belediye başkanına yetki verilmesi, imar komisyonuna havale edilecek dosyalar ve imar tadilatları başlıklı gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı.

 

HALEPLİBAHÇE PROJESİ PEYZAJ ÇALIŞMASINA 5 MİLYON TL’lik KREDİ

       Belediye Meclisi Mart Ayı 1. Birleşim Toplantısı’nda ilk kez gündeme alınan, “İnceleyelim” gerekçesiyle İmar Komisyonuna havale edilen ancak Nisan Ayı Meclis Toplantısı’nda ve Olağanüstü Toplantıda ise 1 ay da ertelenerek Mayıs Ayı Meclis Toplantısına bırakılan “Haleplibahçe Projesinin peyzaj çalışmasında kullanılmak üzere iller bankasından 5 Milyon lira kredi alınması ve bu konuda belediye başkanına yetki verilmesi” başlıklı gündem maddesi nihayet bu ay olumlu bir şekilde karara bağlandı.

 

     Toplantının diğer kısmında ise imar komisyonuna havale edilecek dosyalar teker teker üzerinde tartışılmasının ardından komisyonuna havale edilirken ve imar tadilatlarını içeren komisyon raporları ise okunarak belediye meclis üyelerince oylandı. 

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com