Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Spor Hakan Altu: Bize haksızlık ediliyor

Hakan Altu: Bize haksızlık ediliyor

Giriş Tarihi: 8 Şubat 2010 Pazartesi 19:22
Hakan Altu: Bize haksızlık ediliyor
Şanlıurfa Gençlik ve spor müdürü Hakan Altu, son günlerde hakkında "Şanlıurfa Arena" stadının çevre düzenlemesinin eksikliği noktasında hakkında yapılan suçlamalara bir açıklamayla cevap verdi İşte Altu'nun açıklaması; Aziz Şanlıurfalılar;Son günlerde, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz,izansızca ve insafsızca eleştirilmektedir.Bu eleştirileri ne şahsım ne de Kurumum hak etmektedir.Gap Arena Stadının açılışı için hiçbir kimse 17 yıl boyunca irade gösteremezken ve çaba sarfetmezken Müdürlüğümüz  Urfanın evlatlarına bu projeyi takdim etmiştir.Geceli gündüzlü çalışılmış ve bu noktaya gelinmiştir.İşleri sadece konuşmak olan bazı zevatın aksine hep çalışarak ve hep projelerimizle cevap vermeyi yeğlememize rağmen gelinen son nokta itibariyle bu açıklayı yapmamız elzem olmuştur.

Stadda çevre düzenlemesinin olmayışı süreç içersinde stadın bitirilememesiyle alakalıdır.Dünyada hiçbir stadda önce çevre düzenlemesi yapılmaz.Biz geldiğimiz tarihten bu güne kadar stadı bitirmekle uğraştık.Stadı açarken de bu eksiklikleri  hep birlikte süreç içersinde telafi ederiz cihetiyle açtık.Bu mesuliyeti tüm Urfa adına aldık.Bunu tüm kamuoyu bilmektedir.17 yıllık hasreti giderdik.Ve yine Stadımıza yapımı önümüzdeki aylarda tamamlanacak şahane bir çevre düzenlemesi projesi kazandırdık .Son derece basit olması planlanan projeye müdahil olduk.Çünkü Urfa  itikadımızın başşehirlerinden mukaddes ve müstesna bir şehir.Herşeyin en iyisine layık. Bu bağlamda projeyi en zarif noktaya getirdik.Gap Arena nadide bir eser,kaidesinin de nadide olması gerekmekte. 

Stada  seyirci girişlerinde yaşanan aksaklık sadece kurumumuza yamanmaya çalışılmaktadır.Bu tamamıyla yanlış ve maksatlıdır.Herkes bilirki,stad girişlerinde planlama ve uygulama ilgililerince müştereken yapılır.

Bunu yamamak isteyenler zaten yıllarca sorumluluktan ve çalışmaktan kaçınmışlardır.Stadın açılması için kıllarını kıpırdatmamışlardır. Stad adına ve Urfanın evlatlarının sportif anlamda (özellikle tesisleşme ve alt yapı noktasında) geleceklerini kurtarma adına hiçbir insiyatif almamışlardır.Almazlarda.Almazlar ama sürekli isterler.Hep isterler.

Ayrıca bu gibiler,muhtemel olacak başarısızlıklarında da hemen suçlayacak birilerini ararlar.Mazeret  tutunacakları son daldır.Bu bayat senaryoyu önümüzdeki haftalarda yine ve tekraren izleyeceğiz.Bu filme dur diyen olmazsa matineleri devamlıdır,sürer gider.

Ama bu filmi bitirecek bence Urfadır.Biz,kurum olarak bu  filmi aylardır, siz yıllardır izliyorsunuz. Ayrıca bunlar,başarısızlığı kendinde arama veya paylaşma erdeminden çok uzaktırlar.İyi notu ben aldım,kötü notu hoca verdi diyen çocuk fıkrasındaki gibi son derece de komiktirler.

Biz,vazifede ve sorumlulukta hiç sağa sola bakmadan bizimdir,deriz.Ama,Timur ve Filleri fıkrasında olduğu gibi yanlız bırakılan hoca durumuna da düşürülürsek yanlışa hayır deriz.

Bu tür mesnetsizce,kulaktan dolma ve farklı amaçlar taşıyan eleştrilerin şahsımı ve birlikte çalıştığım yol arkadaşlarımı kesinlikle yıldırmayacağını  ve aynı ciddiyet,cesaret,samimiyet ve kararlılıkla yolumuza devam edeceğimizinde herkes tarafından bilinmesini isteriz.Omurgalı olmak ve omurgalı durmak temennisiyle.Saygılarımla.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfaspor Bandırma’ya 4 eksikle gitti

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com