Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Haftasonu Ruhsatına Son Verildi

Haftasonu Ruhsatına Son Verildi

Giriş Tarihi: 19 Ocak 2011 Çarşamba 14:36
Haftasonu Ruhsatına Son Verildi

Şanlıurfa Fırıncılar Odasından Yapılan Açıklamada; Fırıncı Esnafımızdan hafta sonları işyerlerimizi açmaları için belediyeden ruhsat alarak harç ödemeleri mahkeme kararı ile kaldırıldığını belirtildi.

 

Şanlıurfa Fırıncılar Odası Başkanı Mehmet Emin Karaatlı Yaptığı açıklamada:  “Fırıncı esnafımızın bilgilerine sunulmak üzere hafta sonları işyerlerimizi açmaları için belediyeden ruhsat alarak harç ödemeleri gerekmediğine dair Ankara 1. idare mahkemesinin esas: 2009/1822 dosya no’sunda konfederasyonumuzun açmış olduğu davanın, konfederasyonumun lehine sonuçlandığı ve 17.05.2010 tarih, 2010/32 sayılı genelgesi ile tüm Fırıncı esnafımıza duyurulur.

 

   Söz konusu kararın temyiz incelemesi Danıştay 8. dairesinin 07.12.2010 tarih ve E.2010/5698,K.2010/ 6534 sayılı ilamı ile lehimize olarak sonuçlanmış ve karar kesinleşmiştir.

 Danıştay’ın söz konusu ilamı www.tesk.org.tr adresinde de yer almaktadır. Tüm fırıncı esnafımıza duyrulur.” dedi

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Referandum'da ‘Evet’ rekoru beklenen iller belirlendi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com