Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Hadidiler seçime hazır

Hadidiler seçime hazır

Giriş Tarihi: 10 Haziran 2011 Cuma 21:14
Hadidiler seçime hazır- 12 Haziran 2011 tarihinde yapılacak olan Genel Seçimlerde AK Partiden yana oylarını kullanacak olan Hadidi aşireti mensupları seçime hazır olduklarını söylüyor.

14 Ağustos 2004 tarihinden itibaren AK Partiden yana oylarını kullanan ve her zaman AK Parti saflarında olan Hadidiler, bu seçimlerde de bundan sonra da AK Partiye destek olacaklarını belirten Hadidi aşireti ileri gelenlerinden ve AK Parti kurucu üyelerinden Ömer Faruk Baykuş, “Merkeze bağlı Yusufkuyu, Öğütcü, Viranşehir’i bağlı Anıt, Başköy, Gözlek, Kınalitepe, GAP, Ceylanpınar ilçesine bağlı Büyük Yenice, Akçakale ilçesine bağlı Pınarcık köyleri ile, Harran ilçesine bağlı Demir mezrası sakinleri olarak hepimiz 12 Haziran günü sandık başına giderek oylarımızı AK Partiye vereceğiz” dedi.

Hadidiler Dernek Başkanı ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili aday adayı Sait Koyuncu ise, “Gönlümüz her zaman AK Parti ile atıyor. Zaten biz aşiret olarak siyaseti AK Parti ve Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan ile sevdik. Dün nasıl isek bugün de aynıyız ve AK Parti için elimizden geleni esirgemeyeceğiz. Allah7ın izniyle kendi bölgemizde, köylerimizde AK Partiye oy vereceğimiz gibi yakın çevremizi de ikna etme gayretlerimizi son ana kadar devam ettireceğiz” diye konuştu.


www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Aslan Ali Bayık, "Başarı İçin Çok Çalışmak Gerek"

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com