Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Hacı Hasan Çelik Kur’an Kursunun Açılışı Yapıldı

Hacı Hasan Çelik Kur’an Kursunun Açılışı Yapıldı

Şanlıurfa İl Müftüsü İhsan Açık ve Haliliye İlçe Müftüsü İbrahim Halil Okulu ile Birlikte Haliliye İlçe Müftülüğüne Bağlı Hacı Hasan Çelik Kur'an kursunun açılışı yaptı

Giriş Tarihi: 12 Kasım 2014 Çarşamba 13:18
Hacı Hasan Çelik Kur’an Kursunun Açılışı Yapıldı

Haliliye İlçe Müftüsü İbrahim Halil Okulu’nun teşvikiyle, Şeyhçoban Mahallesi Susuz Mezrası (Sırrın Küme Evler) civarında Kur’an kursu ihtiyacını gidermek amacıyla, Hayırsever Müteahhit Abdullah Çelik tarafından yapılan iki sınıftan oluşan Hacı Hasan Çelik Kur'an kursunun açılışı yapılarak eğitime başlatıldı.

Müftü Okulu ‘nun yaptığı dua ile açılışı yapılan kurs öğrencilerine hitaben konuşmasında, hayırsever Müteahhit Abdullah Çelik ‘e teşekkür etti ve bir cami yapma sözü aldı.

Bilahare İl Müftüsü ile ilçe müftüsü Kursta hazır bulunan yaklaşık 60 civarında öğrencilere mutlaka Kuranı öğrenmelerini tavsiye edip, bazı öğrencilere Kur’an-ı Kerim okututtular..

Açılışa, İl müftüsü İhsan Açık, Haliliye İlçe Müftüsü İbrahim Halil Okulu , Haliliye müftülüğü yetkilileri ve Cami ve Kur’an Kurs öğreticileri ile cemaati hazır bulundu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com