Advert
Advert
Advert

Habip Çadırcı; "AB Proje Döngü Yönetimi" Urfada oluyor

Habip Çadırcı;
Habip Çadırcı;

Tarım Ve Köyişleri Bakanlığı Yayım Dairesi Başkanı Habip Çadırcı’dan Otel El-Ruha’da düzenledikleri “AB Proje Döngü Yönetimi” toplantısıyla ilgili olarak bilgi verdi. Çadırcı; Bu toplantının Şanlıurfa’da yapılması için gayret sarfettik. Çünkü Şanlıurfa tarihi ve turistik yapısıyla keşfedilmeyi bekleyen bir hazinedir” dedi.

Çadırcı; Şanlıurfa’da düzenlemiş oldukları “AB Proje Döngü Yönetimi” konulu tarım teknik elemanlarına eğitim paneli hakkında bilgi verdi.

Proje hakkında kısa bilgi veren Habip Çadırcı; Avrupa Birliğine proje hazırlıyoruz sloganıyla 5 günlük eğitim için Türkiye’nin çeşitli illerinden 120 teknik elemanlara “Avrupa Birliğine Nasıl Proje Hazırlanır, Kırsal Kesimlerin kalkındırılması için neler yapılır? Gibi başlıklar altında eğitim verilmekte.

Bakanlığımı teknik personelini tam donanımlı ve yetişmiş duruma getirmek için her türlü eğitimden geçiriyoruz. Ayrıca Türkiye’nin çeşitli illerinden gelen yaklaşık 120 teknik elemanların Şanlıurfa’yı görmeleri, tarihi ve turistik yerleri gezme imkanları olacak” dedi.

Mehmet ASLAN / www.balikligol.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu