Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Habip Çadırcı; "AB Proje Döngü Yönetimi" Urfada oluyor

Habip Çadırcı; "AB Proje Döngü Yönetimi" Urfada oluyor

Giriş Tarihi: 11 Kasım 2010 Perşembe 12:41
Habip Çadırcı;

Tarım Ve Köyişleri Bakanlığı Yayım Dairesi Başkanı Habip Çadırcı’dan Otel El-Ruha’da düzenledikleri “AB Proje Döngü Yönetimi” toplantısıyla ilgili olarak bilgi verdi. Çadırcı; Bu toplantının Şanlıurfa’da yapılması için gayret sarfettik. Çünkü Şanlıurfa tarihi ve turistik yapısıyla keşfedilmeyi bekleyen bir hazinedir” dedi.

Çadırcı; Şanlıurfa’da düzenlemiş oldukları “AB Proje Döngü Yönetimi” konulu tarım teknik elemanlarına eğitim paneli hakkında bilgi verdi.

Proje hakkında kısa bilgi veren Habip Çadırcı; Avrupa Birliğine proje hazırlıyoruz sloganıyla 5 günlük eğitim için Türkiye’nin çeşitli illerinden 120 teknik elemanlara “Avrupa Birliğine Nasıl Proje Hazırlanır, Kırsal Kesimlerin kalkındırılması için neler yapılır? Gibi başlıklar altında eğitim verilmekte.

Bakanlığımı teknik personelini tam donanımlı ve yetişmiş duruma getirmek için her türlü eğitimden geçiriyoruz. Ayrıca Türkiye’nin çeşitli illerinden gelen yaklaşık 120 teknik elemanların Şanlıurfa’yı görmeleri, tarihi ve turistik yerleri gezme imkanları olacak” dedi.

Mehmet ASLAN / www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa’ya yeni bir görünüm kazandıracak

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com