Advert
Advert
Advert

Habib Arslan resmen aday adayı

Habib Arslan resmen aday adayı
Habib Arslan resmen aday adayı

12 Haziran 2011’de yapılacak olan Milletvekili genel seçimleri için Şanlıurfa AK Partiye Şanlıurfa Belediye Başkan Yardımcısı ve Şanlıurfaspor Başkanı Habib Arslan aday adaylığa resmen başvuruda bulundu.

 

Milletvekili genel seçimlerinde aday olmak için AK Parti aday adayları için resmi süreç Pazartesi günü başlamıştı.

 

Şanlıurfa Belediye Başkan Yardımcısı ve Şanlıurfaspor Başkanı Habib Arslan, bugün başvuru evraklarını tamamladıktan sonra AK İl Başkanlığına gelerek “başvuru evraklarını” İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez’e teslim etti.

 

AK Partiden aday adaylık başvurusunu yapan Şanlıurfa Belediye Başkan Yardımcısı ve Şanlıurfaspor Başkanı Habib Arslan ise AK Parti hedefleri ile hep paralel çalıştıklarını belirterek “Resmen aday adayı oldum. Şanlıurfa’ya ve AK Partiye katkı sağlayacağıma inanıyorum. AK Parti 8 yıldır Türkiye’de büyük değişimler yaptı. 12 Haziran seçimleri çok önemli bir dönemeç. Çünkü anayasa değişikliği söz konusu. AK Parti yine tek başına iktidarda ama hedef 400 vekille tekrar TBMM’de AK Partinin bulunmasıdır” dedi.

 

Şanlıurfa Belediye Başkan Yardımcısı ve Şanlıurfaspor Başkanı Habib Arslan ile birlikte bir çok akrabası eşlik etti.

 

AK Partiye milletvekili aday adayı olmak isteyenler AK Parti İl Başkanlığınca kurulan komisyon tarafından gerekli evraklar ve bilgi veriliyor.

www.balikligol.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sığınmacı Konusunda Dünyaya Seslendi: Sorumluluk alın
Sığınmacı Konusunda Dünyaya Seslendi: Sorumluluk alın
 Erdoğan'dan Avrupa'yı tedirgin eden hamle!
Erdoğan'dan Avrupa'yı tedirgin eden hamle!