Reklamı Geç
Advert
Advert

Güvenç'ten Suruç Gölen ve Ağırtaş köyüne ziyaret

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Celalettin Güvenç, seçim çalışmaları kapsamında Şanlıurfa’nın Suruç İlçesinde temaslarını sürdürerek, Suruç’a bağlı Ağırtaş ve Gölen Köylerinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Güvenç'ten Suruç Gölen ve Ağırtaş köyüne ziyaret
Güvenç'ten Suruç Gölen ve Ağırtaş köyüne ziyaret


Beraberinde AK Parti İl Başkan Yardımcısı Emin Demirkol, İl SKM Temsilcisi Av.Mustafa Güneş, Suruç Belediye Başkan adayı İbrahim Halil Yıldız, İl Gençlik Kolları üyesi Ahmet Eskiler, AK Parti İlçe Başkanı Bekir Demirbilek ve Yönetim Kurulu üyesi Seyfettin Kılıç ve Fethi Akaslan, Meclis üyesi Nihat Kılıç ile gittikleri Ağırtaş Köyünde yoğun ilgiyle karşılanan Celalettin Güvenç, okul bahçesinde bulunan kalabalığa seslenerek, 80 yılda yapılan okul ve dersliği 12 yılda yaptıklarını ve AK Partinin ülkemizin sigortası, barışın da garantisi olduğunu belirterek, Türkiye’nin demokrat bir ülke olacağını söyledi.
81 vilayette siyaset yapabilen tek parti AK Partidir
Türkiye’de istikrarın sürmesi için kendini bu millete feda eden Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a destek olma zamanı olduğunu belirten Celalettin Güvenç, “Gençlerimiz için, çocuklarımız için, Şanlıurfa’mız ve köylerimiz için istikrar sürsün diyeceğiz. 81 vilayette siyaset yapabilen tek parti AK Partidir. Emin olun sizlerin desteğiyle Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti Ülkemizin sigortası, barışın garantisi, geleceğimizin garantisi konumuna gelmiştir. Siz biliyorsunuz ki bizlerin Allah’tan ve sizden başka desteği yok” dedi.
Köylerimiz AK Partinin kıymetini çok iyi biliyor
AK Partinin Türkiye’yi dünyanın ilk 10 ülkesinden birisi yapacağını söyleyen Celalettin Güvenç, “Demokrat bir ülke olacak, Kürt’ün, Alevinin, Sünninin, Türk’ün ve herkesin rahat ettiği, mutlu olduğu, kardeşlik içinde yaşadığı; büyük, güçlü, Müslüman ve demokrat bir ülke yapacağız” diye konuştu.
1 Nisan’dan itibaren Ağırtaş Köyünü parke taşı çalışmalarını başlatacaklarını dile getiren Celalettin Güvenç, tüm köyleri çamurdan kurtaracaklarını ifade etti.
AK Parti Suruç İlçe Belediye Başkan Adayı İbrahim Halil Yıldız ise, “Köylerimiz AK Partinin kıymetini çok iyi biliyor. AK Parti de köylerimizin kıymetini her zaman biliyor” dedi.
Konuşmaların ardından Celalettin Güvenç, vatandaşlarla sohbet ederek, sıkıntı ve sorunlarını dinledi.
Köylerimizi de şehirlerimiz gibi güzelleştireceğiz
Ağırtaş Köyünün ardından Gölen (Mıshecerik) köyünde vatandaşlarla bir araya gelen Celalettin Güvenç,  2002 yılında devletin memuruna bile maaş ödemeyeceği durumdan aldıklarını ve bu günlere taşıdıklarını söyleyerek, “Yapılamayan okulları, hastaneleri ve yolları yaptık. Şimdi köylerimizi de şehirlerimiz gibi güzelleştirmeye sıra geldi. Bunun için kollarımızı sıvadık. Suruç’ta da Şanlıurfa Büyükşehirde de sizlerin emrinde ve hizmetinde olacağız. Bizim gücümüz halkımıza olan sevgimiz ve inancımızdır. Bizim gücümüz arkamızda Başbakan Erdoğan gibi millet sevdalısı bir partinin ve hükümetin bulunmasıdır. Bizim gücümüz arkamızda AK Partinin Büyükşehirleri ihya eden belediyelerin tecrübesinin bulunmasıdır. Çalışalım, çabalayalım; gençliğimizin ve çocuklarımızın önünü açalım iddiamız budur” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Urfa'da Yapılan Ödüllü Yol Bisikleti Yarışı tamamlandı
Urfa'da Yapılan Ödüllü Yol Bisikleti Yarışı tamamlandı
KHK ile Urfa'da ihraç 57 kişi ihraç edildi- İşte tam listesi
KHK ile Urfa'da ihraç 57 kişi ihraç edildi- İşte tam listesi