Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Güvenç’ten Angelina Jolie’ye; Kızım sen anlayamazsın VİDEO

Güvenç’ten Angelina Jolie’ye; Kızım sen anlayamazsın VİDEO

Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç’ten Suriyeli Mültecilerin çok güzel yerde ağırlandığını hayretle söyleyen aktrist Angelina Jolie’ye tepki; “ Kızım sen onu anlayamazsın ki; biz onları mülteci gibi görmüyoruz. Onlar bizim canımız. onlar bizim kardeşimiz. Bizim onlara bakmamız ‘İmani, İnsani, İslami görevimizdir” dedi.

Giriş Tarihi: 16 Eylül 2012 Pazar 18:51
Güvenç’ten Angelina Jolie’ye; Kızım sen anlayamazsın VİDEO

Bu yıl Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik’in himayesinde gerçekleştirilen 11. Uluslararası Eyüp Nebi Sabır Ödülleri etkinliği Eyyüp Peygamberinin Kabrinin bulunduğu beldede düzenlendi.

Törende konuşan Vali Celalettin Güvenç, Suriyeli mülteciler için hazırlanan ve 100 binden fazla Suriyeli mültecilerin kaldığı kampların özel hazırlandığına dikkat çekti.

Güvenç; “Birleşmiş Milletler (BM) Mülteciler Yüksek Komiserliği Özel Temsilcisi ABD’li aktrist Angelina Jolie diyor ki; Türkler çok cömert. Böyle mülteci göçmen kampı mı olur. Çok güzel ve düzenli. Kızım sen onu anlayamazsın ki; biz onları mülteci gibi görmüyoruz. Onlar bizim canımız. Onlar bizim kardeşimiz. Bizim onlara bakmamız Mısır Cumhurbaşkanı Muhammed Müsri’nin İran’da dediği gibi ‘İmani, İnsani, İslami görevimizdir” dedi.

Vali Güvenç, Hıristiyanların da zulme uğraması halinde Türkiye’nin onlara da sahip çıkacağını sözlerine ekledi.

Vali Celalettin Güvenç,  Dünyanın her yerinde kavgaların yaşandığına ve lüzumsuz yere kan akıtıldığına dikkat çekerek, “Eyyüp sabrıyla, Eyyüp’ün gölgesinde, ısrarla barış için, kardeşlik için, dostluk için, geleceğin güzelleşmesi için, çocuklarımızın daha iyi bir Türkiye’de, dünyada yaşaması için moralimizi bozmadan bu tür beraberliklere devam etmemiz lazım. ‘’

Haber: Ömer ASLAN / www.balikligol.com

VİDEO

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfa'da mühimmat ele geçirildi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com