Advert
Advert
Advert

GÜVENÇ; "TÜM ŞANLIURFALILARA TEŞEKKÜR EDİYORUM"

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, annesi Huriye Güvenç'in taziyesine katılan tüm Şanlıurfalılara teşekkür etti.

GÜVENÇ;
GÜVENÇ;


Başkan Güvenç'in annesi Huriye Güvenç, 11 Ağostos'ta hakkın rahmetine kavuşmuştu.
Kahramanmaraş'ta toprağa verilen merhume için ilk taziye Kahramanmaraş'ta yapıldı.
Başkan Güvenç oradaki taziyenin ardından 14 Ağostos Cuma günü Şanlıurfa'ya dönerek Yekbun Gerger Taziye Evi'nde taziyeleri kabul etmeye başladı.

İki günde binlerce Şanlıurfalı taziye evine giderek Başkan Güvenç'e sabır diledi, merhume annesi içinde dua etti. Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz da söz konusu taziye evine gelerek Başkan Güvenç'e sabır diledi, bakanların taziye mesajlarını iletti.

Taziyenin ardından açıklama yapan Başkan Güvenç tüm Şanlıurlılara yürekten teşekkür etti.

Şanlıurfalıların kadir şinas olduğunu vurgulayan Başkan Güvenç, şunları kaydetti: “Bütün hemşerilerimize teşekkür ediyorum. Bizi her zaman oldukları gibi yine yalnız bırakmadılar acımızı paylaştılar. Tüm Şanlıurfalılara ilçelerden gelenlere sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Allah razi olsun diyorum geçmişlerine rahmat bizi mahçup ettiler. Bunu asla unutmayacağız. Bu sevgiye laik olmaya çalışacağız. Bu ara ülkemizde terör çıktı ölümler oluyor. Ben şehit olan kardeşlerimizede rahmet diliyorum. Ülkemizin başı sağ olsun.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu