Advert
Advert
Advert

Güvenç, “Şehrimizin Yüksek Potansiyeliyle Sorunları Rahatlıkla Aşarız”

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanlıkları ve Birimleri için düzenlenen Strateji Yönetimi Eğitim Seminerine katıldı.

Güvenç, “Şehrimizin Yüksek Potansiyeliyle Sorunları Rahatlıkla Aşarız”
Güvenç, “Şehrimizin Yüksek Potansiyeliyle Sorunları Rahatlıkla Aşarız”

Üç gün boyunca Stratejik amaç, hedef ve bütçe planlamalarının işlendiği seminerin sonuncu gününde belediye çalışanlarına hitap eden Başkan Güvenç, konuşmasının başında Ramazan Ayının önemine değinerek, hep birlikte Ramazan Ayını güzellikler ile karşılayacaklarını ifade etti.

 Kendimizi Yenileyerek Üretmeliyiz

 Ekip ruhuyla bu coğrafyaya  yüksek performansla hizmet etmeyi başaracaklarını söyleyen Başkan Güvenç, “Gelecek; coğrafyamız ve bütün halklarımız için daha aydınlık daha güzel olacaktır.Bu şekilde çalışmamız ve gayret etmemiz lazım. Kendimizi yenileyerek üretmemiz lazım. Birbirimizi sevmemiz, anlayış göstermemiz ve birbirimize küsmemiz lazım. Bu şekilde çalışacağız, bir araya geleceğiz bizden hizmet bekleniyor” dedi.

Gelişmiş ülkelerde işlerin nasıl yürüdüğünü ve stratejik planlamamanın nasıl yapıldığını eğitim seminerinde anlatıldığını aktaran Başkan Güvenç, “Programınız ve bir stratejiniz var ise bütün ekip ona yönelirse ve odaklanırsa, herkes çarkın bir dişlisi olursa sonuç alırız. Hedefiniz yok ise programınız yok ise amir ayrı ise memur ayrı ise olmaz bu iş, tembellik olursa olmaz” dedi.

 “El ele vereceğiz gönül gönüle vererek bu işi halkımızın ve insanlarımızın hak ettiği yere taşıyacağız” diyen Başkan Güvenç, “Biz de bunun manevi tatminini yüreğimizde hissedeceğiz. Güzelleşen şehrimizle, güzelleşen mahallemizle, temizlene sokağımızla, insanların ettiği dualarla mutlu olacağız. Kamu hizmetindeki en büyük olay budur.Hepimiz bunun peşindeyiz.Böyle olmak zorundayız. Ağır sorunlarımız var; ben asla motivasyonumu, moralimi bozmuyorum, inancımı kaybetmiyorum. Çünkü biliyorum ki şehrimizin yüksek potansiyeliyle sorunları rahatlıkla aşarız. Bunu her yerde söylüyorum. Her türlü sorunu birinci elden yaşayan bir insan olarak ben şuan da sonuna kadar inançlıyım. Biz bu işi başaracağız,ekip olarak başaracağız ama fedakarlık, gayret ve samimiyet istiyor” dedi.

 Ben Bu İşin  Sadece Önünde Görünen Bir Hizmetkarıyım

 Üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmeye çalıştığını dile getiren Başkan Güvenç, başarılı olmak zorunda olduklarını belirterek, “Başarırsak kendimiz için ve halkımız için başarmış olacağız. Başaramazsak insan olarak kendimiz kaybetmiş, insanımız, halkımız, coğrafyamız kaybetmiş olacak. Artık bizler İcracı olarak hepimiz bu işin sorumlusuyuz. Rasyonel olalım. Kimseyi de incitmeden adım adım inşallah 5 senenin sonunda çalışan, rasyonel bir kadrosu olan, dinamik ve güçlü, gerektiği kadarı gerektiğinde alabilen bir yapıyı oluşturalım. Güzel projeler getirin biz arkasında duralım. Büyükşehir belediye başkanı olarak sizlere o güvenceyi veriyorum. Bizim güvencemizde sizlersiniz. Başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinden Flaş Yolsuzluk Açıklaması
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinden Flaş Yolsuzluk Açıklaması
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir