Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Güvenç, ‘Şehrimizin geleceğini birlikte planlayacağız’‏

Güvenç, ‘Şehrimizin geleceğini birlikte planlayacağız’‏

Karaköprü İlçesine bağlı 20 Mahalle Muhtarıyla bir araya gelen Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, “Ortak akılla Şehrimizin geleceğini birlikte planyalacağız” dedi.

Giriş Tarihi: 26 Ocak 2015 Pazartesi 19:35
Güvenç, ‘Şehrimizin geleceğini birlikte planlayacağız’‏


Karaköprü Muhtarlar Derneği tarafından düzenlenen toplantıya Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç’in yanı sıra AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Karaköprü Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, AK Parti Şanlıurfa İl Başkan Yardımcısı Cuma Ağaç, Karaköprü Muhtarlar Derneği Başkanı ve Korukesen Mahalle Muhtarı Mehmet Çiftçi ve Mahalle muhtarları katıldı.

Mahalle Muhtarlarıyla yapılan görüşmelerde Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacak olan çalışmalar görüşülerek muhtarların talepleri değerlendirildi.

Davetlerinden dolayı Muhtarlara teşekkür eden Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, “ Karaköprü ilçesine bağlı muhtarlarla bir araya gelerek mahallelerin sorunları hakkında görüşme sağladık. Ortak akıl arayarak hareket ediyoruz. İstişare Allahın emri, ortak akılla Şehrimizin geleceğini birlikte planlayacağız, bu şekilde sorunları görüştüğümüzden bütün muhtar arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Şeklinde konuştu.

Büyükşehir Belediye Başkanımız ve AK Parti Teşkilatlarıyla Karaköprü Bölgesinde muhtarlarla bir araya geldiklerini belirten Karaköprü Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, “Muhtar arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum, sorunlarını güzel bir şekilde dile getirerek çözüm bulmaya çalıştık. Allah hepsinden razı olsun.

Karaköprü Bölgesinde muhtarlarla bir araya gelerek sorunları hakkında görüştüklerini ifade eden AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, “ misaifirperverliği için muhtar arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Mahallelerin sorunları hakkında ortak akılla hareket edeceklerini söyledi.

Öte yandan davetlerini kabul ettikleri için Başkan Güvenç’e teşekkür eden Karaköprü Muhtarlar Derneği Başkanı ve Korukesen Mahalle Muhtarı Mehmet Çiftçi, “Mahallelerin sorunlarını burada konuşarak çözüyoruz, çok teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Arazi sorununu Ankara’ya taşıdılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com