Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Güvenç, Şarkın Gençliğiyle Bir Araya Geldi

Güvenç, Şarkın Gençliğiyle Bir Araya Geldi

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, hafta sonu her kesimden gencin yer aldığı  Şarkın Gençliği Grubuyla Tülmen Köyünde bir araya geldi.

Giriş Tarihi: 13 Mayıs 2014 Salı 11:24
Güvenç, Şarkın Gençliğiyle Bir Araya Geldi

Gençlere verdiği önemle bilinen Başkan Güvenç, Tülmen Köyünde gençlerle genel gündem üzerine sohbet ederek, gençleri tek tek dinledi. Gençlerin görüş ve önerilerini dinleyen Başkan Güvenç, her türlü konuda Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi olarak destek olacaklarını ifade etti.

 

Gençlerle yapılan etkinlikte açıklamada bulunan Başkan Güvenç, Gençlik kolları, şarkın gençleri grubuyla, üniversiteli gençlerle bir arada olduklarını belirterek, “Gençlerimizi Büyükşehir Belediyesi olarak ağırlıyoruz. Biz gençlerimize çok önem veriyoruz toplumumuzun, milletimizin, ülkemizin geleceği için bilinçli, şuurlu, ahlaklı, medeni cesareti yüksek, barışçıl gençler yetiştirmemiz lazım.Bu anlamda Başbakanımız önderliğinde on iki yıldır çok büyük çalışmalar yapıyoruz, emek veriyoruz. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi olarak da bundan sonra üniversite gençliğimizle, lise gençliğimizle bütün gençlerimizle beraber olacağız” dedi.

 

Gençlerin dertleriyle dertlendiklerini ve gelişimlerine katkı sağlamak için imkânlar hazırlayacaklarını söyleyen Başkan Güvenç, “Piknikten sonra Şarkın Gençliği grubu Büyükşehir Belediyemizle Yakubiye’de Süleymaniye’de bin 500 kitabı çocuklarımıza ve gençlerimize dağıtacaklar. Bu tür faaliyetlere önem ve destek vermek zorundayız. Gençlerimizle beraber bu çalışmaları yürüteceğiz. Ben Pazar gününü böyle bir faaliyete ayıran Şarkın Gençliği gurubumuza çok teşekkür ediyorum. Pırıl pırıl gençler Allah sayılarını artırsın” şeklinde konuştu.

 

Şarkın Gençliğinde yer alan Osman Kabasin ise, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Celalettin Güvenç Bey her zaman olduğu gibi yine yanımızda oluyor. Başkanımız valilik döneminden beri devlet büyüklerimizin; ‘Gençler bizim teminatımızdır. Gençler bizim geleceğimizdir’ demelerinin en somut ifadesini biz Celalettin Başkan’da görüyoruz. Sadece lafta kalmıyor içini de fazlasıyla dolduruyor. Bu yüzden gençler olarak kendisine minnettarız. Şarkın Gençliğinin büyük abisi olarak görüyoruz Celalettin Güvenç Başkanımızı inşallah bundan sonra da desteklerinin devam edeceği sözünü verdiler bize biz kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Allah ondan razı olsun bütün genç arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum” dedi.

 

Öte yandan Yabancı Türkler ve Akraba Topluluklar (YTB) Türkiye’de 1 yıl Türkçe hazırlık eğitimi alarak çeşitli bölümlerde eğitimlerini sürdüren; Afganistan, Somali, Cibuti, Yemen, Kongo, Tanzanya ve Romanya’dan gençlerde Şarkın Gençliği Grubunda yer almaktadır.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Aslan Ali Bayık, "Başarı İçin Çok Çalışmak Gerek"

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com