Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Güvenç Rabia Meydanını inceledi FOTOĞRAFLI

Güvenç Rabia Meydanını inceledi FOTOĞRAFLI

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, Rabia medyanında vatandaşlarla görüştü.

Giriş Tarihi: 26 Mayıs 2014 Pazartesi 17:19
Güvenç Rabia Meydanını inceledi FOTOĞRAFLI

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, Büyükşehir Belediyesi Cumhuriyet Sosyal Tesislerinde aralıksız süren çalışmaları yerinde inceledi.
         
              Hassasiyetle üzerinde durduğu Cumhuriyet Sosyal Tesislerinde yetkililerden bilgi alan ve kısa bir toplantı yapan Başkan Güvenç, çalışmaların tüm hızıyla sürmesi talimatını verdi.
 
              Cumhuriyet Sosyal Tesislerinin incelemesinin ardından Rabia Meydanına geçen Başkan Güvenç, meydanda bulunan vatandaşlarla yapılacak çalışmalar üzerine sohbet etti.

              Vatandaşların önerilerini dinleyen ve görüş alışverişinde bulunan Başkan Güvenç, meydanda dinlenen öğrencilerle de ayaküstü bir süre dersleri ve sınavları hakkında sohbet ederek, Rabia Meydanı hakkında taleplerini dinledi. Öğrencilere ve çevresinde bulunan vatandaşlara Rabia Meydanında yapılması planlanan çalışmaları aktaran Başkan Güvenç, meydanda açılan Kızılay kan bağışı çadırını ziyaret ederek, Kızılay çalışanları ve kan bağışlayan vatandaşlarla sohbet etti.
             
              Daha sonra Rabia Meydanında ve Otoparkında  incelemelerini sürdüren Başkan Güvenç, burada çalışmaları yürüten yetkililerden bilgi aldı.
 

YORUMLAR
  • yorum2014-05-27 22:08:14mehmet özcan

    sayın başkanım ümit ediyorum söz verdiginiz ş.urfa,ya yakışan 763 projenizi hayata geçirmenizi temenni ediyorum çünkü ş.urfamızın buna ihtiyacı var başarılarınızın devamınıdilerim.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Karargah rahatsız haberinde Genelkurmay'dan açıklama geldi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com