Advert
Advert
Advert

Güvenç, Pazar'ı dolaştı-VİDEO

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Celalettin Güvenç, seçim çalışmaları kapsamında esnaf ziyaretlerini sürdürüp vatandaşların görüş ve önerilerini alarak, Şanlıurfa için ortak akıl ve birlikte hareket şuurunu ortaya koyuyor.

Güvenç, Pazar'ı dolaştı-VİDEO
Güvenç, Pazar'ı dolaştı-VİDEO


İlk olarak Süleymaniye Mahallesinde temaslarda bulunan Celalettin Güvenç, mahalle sakinleri ve esnafla bir araya gelerek, AK Partili diğer büyükşehir belediyelerin sorunları nasıl çözdüğünü, nasıl değişim ve gelişimi sağladığını görmek üzere Gaziantep’e gidip yerinde tespit edeceklerini anlattı.
Süleymaniye esnafıyla bir araya gelen Celalettin Güvenç, mahalle ve şehir hakkında görüş ve önerilerini dinledi. Esnaf ziyaretlerinde vatandaşın ve esnafın yoğun ilgisiyle karşılananCelalettin Güvenç, girdiği işletmelerdevatandaşların görüşlerinin kendileri için çok önemli olduğunu belirterek, her türlü istek ve önerileri için iletişim adreslerinden kendisine ulaşılabileceğini söyledi.
Her zaman vatandaşın emrinde olduklarını söyleyen Güvenç, Şanlıurfa için ortak akıl ve birlikte hareket şuuru ile çalışacaklarını ifade etti.
Süleymaniye Mahallesindeki temaslarının ardından Karaköprü İlçesine geçen Celalettin Güvenç, burada da esnaf ve vatandaş görüşmelerini sürdürdü.
Karaköprü ilçesinde bulunan semt pazarını da ziyaret eden Celalettin Güvenç, Pazar alışverişi yapan vatandaşlarla ve Pazar esnafıyla samimi sohbetler gerçekleştirdi. Pazar esnafı ile alışverişe gelen vatandaşlarla sohbet eden burada da vatandaşların önerilerini dinledi.
Ziyaretler kapsamında AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Celalettin Güvenç’e; İl Başkan Yardımcısı Erkan Sözen, Karaköprü Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, AK Parti Haliliye İlçe Başkanı İbrahim Halil Kızılelma, AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Faruk Badıllı eşlik etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Erin’nin Öğretmen Günü Mesajı: Emeğinin Karşılığı Ödenemeyecek Sanatkârdır
Vali Erin’nin Öğretmen Günü Mesajı: Emeğinin Karşılığı Ödenemeyecek Sanatkârdır
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret