Advert
Advert
Advert

Güvenç, Öğrenci Gençlerle Bir Araya Geldi

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Celalettin Güvenç çalışmaların devam ediyor.

Güvenç, Öğrenci Gençlerle Bir Araya Geldi
Güvenç, Öğrenci Gençlerle Bir Araya Geldi

Harran Üniversitesi Öğrenci Konseyi Başkanı Osman Kabasin ve Konsey üyelerini öğrenci evinde ziyaret eden Celalettin Güvenç, öğrencilerle sohbet etti.
Öğrencilerle akşam sohbetinde bir araya gelen Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Celalettin Güvenç, öğrencilerle çay içip görüş alışverişinde bulundu.
Öğrenci Konseyinin güzel bir birliktelik içerisinde olduklarını söyleyen Şanlıurfa Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Celalettin Güvenç, sosyal ve bilimsel yaklaşımlarıyla duyarlı bir topluluk oluşturduklarını anlatarak, öğrencilerle Şanlıurfa’da bulunduğu iki buçuk yıl içerisinde birçok etkinlikte bir araya geldiklerini kaydetti.
Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Celalettin Güvenç’in öğrenci evini ziyaret ettiğini duyan vatandaşlarında yer aldığı öğrenci evinde, hal pazarında çalışan bir vatandaşın,  “Bu güne kadar hiçbir Valinin hal pazarını ziyaret etmedi. Vali iken 15 günde bir bizi ziyaret ettiniz. Siz Hal Pazarı esnafının yanına gelen ilk vali oldunuz” dedi.
Daha sonra öğrencilerle ve vatandaşlarla sohbetini sürdüren Güvenç, adaylık sürecini anlatarak, birlik ve beraberliğin önemine dikkat çekti.
Öğrenci evinde AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Celalettin Güvenç’e, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Erkan Sözen, Öğrenci Konseyi Başkanı Osman Kabasin, öğrenciler ve vatandaşlar eşlik etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu