Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Güvenç, Köy Muhtarlarıyla İftarda Biraraya Geldi-VİDEO

Güvenç, Köy Muhtarlarıyla İftarda Biraraya Geldi-VİDEO

Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç, Merkeze bağlı Sarpdere köyünde kanaat önderleri ve bölge köylerinin muhtarlarıyla iftar sofrasında bir araya geldi.

Giriş Tarihi: 22 Temmuz 2013 Pazartesi 21:16
Güvenç, Köy Muhtarlarıyla İftarda Biraraya Geldi-VİDEOYapılan iftar sonrası elektrik konusunu konuşmak üzere kanaat önderleriyle bir araya gelen Vali Güvenç, “Sadece iftar yapmakla kalmadık, aynı zamanda elektrik sorununu da konuşma imkânı bulduk. DEDAŞ müdürümüzle birlikte çözüm yollarını anlattık. Karşılıklı fikir alışverişi de oldu. İlgi gösteren bütün muhtarlarımıza ve kanaat önderlerimize şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Vali Celalettin Güvenç aynı zamanda, köye gelişi sırasında yapılan köy yolarını da incelediklerini, bununla birlikte yapacakları köy yolları ile ilgili de muhtarlarla değerlendirmede bulunduklarını ifade etti.

Sarpdere Köyündeki iftarda Vali Güvenç’e eşlik eden Şanlıurfa Milletvekili Mahmut Kaçar ise, fırsat buldukça vatandaşlarla bir araya gelmeye ve yapılan hizmetleri değerlendirmeye çalıştıklarını söyledi. Sarpdere köyünde de genel meseleleri değerlendirme fırsatı bulduklarını kaydeden Kaçar, köylerin öncelikli sorunları olan elektrik, yol, su ve sağlık gibi konuları geçen yıllara göre çok daha iyi gördüklerini ifade etti. Bundan sonraki süreçte sorunları minimize etmeye gayret göstereceklerini sözlerine ekleyen Kaçar, “Başta Sayın Valimiz olmak üzere, diğer milletvekili arkadaşlarım ve ilgili kurum amirleri ve çalışanlarının da özverili gayretleriyle; vatandaşlarımızın daha huzurlu bir şekilde hizmet almalarını sağlamış olacağız” dedi.

Sarpdere Köyünde düzenlenen iftar yemeğinde Vali Celalettin Güvenç’e, Şanlıurfa Milletvekili Mahmut Kaçar’ın yanı sıra; Dedaş İl Müdürü Esin Eroğlu ve İl Müftüsü İhsan Açık eşlik etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Düğün magandaları bu kez damadı vurdu, damat öldü

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com