Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Güvenç: ‘Kongrelerin ve Sanat merkezi çalışmaları hızlansın’

Güvenç: ‘Kongrelerin ve Sanat merkezi çalışmaları hızlansın’

Şanlıurfa Valiliği Toplantı Salonunda Kültür ve Sanat Merkezleri projeleri hakkında koordinasyon toplantısı Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç Başkanlığında gerçekleştirildi.

Giriş Tarihi: 30 Mart 2012 Cuma 22:21
Güvenç: ‘Kongrelerin ve Sanat merkezi çalışmaları hızlansın’
Toplantıya Vali Yardımcısı Ramazan Seçilmiş, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Al, Karacadağ Kalkınma Ajansı Genel Sektereteri İlhan Karakoyun, İl Kültür ve Turizm Müdürü Selami Yıldız ve ilgili kurum amirleri katıldı.

Toplantıda uygulanması planlanan projeler ile ilgili olarak görsel sunum gerçekleştirilerek, yapılması planlanan müze, kültür ve sanat merkezlerinin 3 boyutlu olarak çizimi gösterildi.

Toplantı gündeminde Dijital Müze, Kültür Merkezleri, Mahmutoğlu Kulesi Kent Müzesi, Halaplibahçe Arkeoloji ve Mozaik Müzesi projeleri hakkında brifing verilen Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç, kurum amirlerinden projeler ile ilgili bilgi aldı. Vali Güvenç, daha sonra proje aşamasında olan Kültür ve Sanat Merkezinin ihalelerinin başlatılması yönünde talimat vererek, Şanlıurfa’nın en kısa zamanda Kongrelerin ve Sanat organizasyonları merkezi olması için çalışmaların ilgililerce hızlı bir şekilde devam ettirilmesini istedi.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Taha Ün, Urfa’da Gençlerle Buluştu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com