Advert
Advert
Advert

Güvenç, Kadınlarla Bir Araya Geldi

Topdağı ve Tepe Mahallerinde kadınlarla buluşan, AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Celalettin Güvenç ve eşi Turan Güvenç, ev ziyaretlerini sürdürüyor.

Güvenç, Kadınlarla Bir Araya Geldi
Güvenç, Kadınlarla Bir Araya Geldi


İlk olarak Topdağı Kadın Kültür Merkezini ziyaret eden Celalettin Güvenç ve eşi Turan Güvenç, burada bulanan kurs alan kursiyerlerle bir araya gelerek, el emeği göz nuru ürünlerini inceleyip, kadınlarla sohbet ettiler.
Daha sonra Eşi Turan Güvenç ile birlikte Eyyübiye ilçesine bağlı Tepe Mahallesinde ev ziyaretleri gerçekleştiren Celalettin Güvenç, mahalle sakinleriyle sohbet ederek, mahallenin sorunlarını yerinde gördü.
Burada çeşitli incelemelerde bulunan Celalettin Güvenç,  mahallelinin sorunları konusunda kapsamlı çalışmalar gerçekleştirdiklerini söyleyerek, Şanlıurfa’da daha yaşanabilir alanlar oluşturacaklarını ve insanların hayat standartlarının yükseltilmesi için çalışmalarının olduğunu belirtti.


Hasta Ziyaretinde Bulundular
Kapılarını çaldıkları mahalle sakinlerinin destek ve dualarını alan Celalettin Güvenç ve eşi, yaşlı bir kadını da ziyaret ederek, hastalığı konusunda yardımcı olunması hususunu yetkililere ileteceklerini ve kendilerinin de ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti.
“Biz, hayal satmayız”
Ev ziyaretlerinin ardından Şanlıurfa Şoförler Odasını Ziyaret eden Celalettin Güvenç, burada Oda Başkanı Osman Karakeçili ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılandı.
Şoförler Odasında yönetim kurulu üyeleriyle sohbet eden Celalettin Güvenç, sorunlarını bildiklerini söyleyerek, “Sektörün, esnafın sorunlarını çözelim. TIR Garajı benim boynumda bir yük. Ceza yazılıyor, mağdur oluyorlar, trafik sorunu meydana geliyor. İlk işimiz bunları çözmek; el ele gönül gönüle gelip sizlerle istişare edeceğiz. Biz hayal satmayız. Ne olacaksa masaya yatırırız. Karşılıklı tartışırız, istişare ederiz. Doğru olan neyse haydi yürüyelim deriz birlikte yürürüz” dedi.    
Mimarlar Odası’nı da Ziyaret Etti
Şoförler Odasından ayrıldıktan sonra Mimarlar Odası Şanlıurfa Temsilciliğine geçen Celalettin Güvenç, Oda Başkanı Bilal Yıldırım ve Yönetim kuruluyla birlikte kısa bir toplantı gerçekleştirerek,  birlik ve beraberlik içerisinde AK Belediyecilik örneği sunacaklarını ve sürekli görüş alışverişi içerisinde olacaklarını kaydetti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle