Advert
Advert
Advert

GÜVENÇ: HERKESİN TOK YATMASI LAZIM

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, Viranşehir'de Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen iftara katıldı.

GÜVENÇ: HERKESİN TOK YATMASI LAZIM
GÜVENÇ: HERKESİN TOK YATMASI LAZIM


Başkan Güvenç ve beraberindekiler ilk olarak esnafı ziyaret ederek onların taleplerini dinledi.

Ardından ilçede yürütülen parke taşı çalışmasını yerinde inceleyen Başkan Güvenç, ilçe koordinatörü ve ilgili daire başkanlarından yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Başkan Güvenç daha sonra Büyükşehir Belediyesi tarafından ilçede her gün kurulan sokak iftarına katıldı.  İftardan önce konuşan Başkan Güvenç, Viranşehir'in kendileri için önemli olduğunu söyledi.

Büyükşehir Belediyesi'nin günde ortalama 5 bin kişiye iftar verdiğini belirten Başkan Güvenç, şunları söyledi:

"Viranşehir hizmetin en iyisine laik. Çalmadan, çırpmadan, hırslık yapmadan ayrım yapmadan bu topraklarda yaşayan herkesin başının dik olmasını karnın tok olmasını arzu ediyoruz. bunu için çabalıyoruz. Allah'a şükür bütün ilçelerimizde iftar programımız oluyor. 20 senede yapılmayan işleri merak etmeyin biz 2 yılda yapacağız. 1520 bin metrekare parke taşını döşedik. Buğday pazarı Ağostos ayında pırıl pırıl olacak. Ben herkese afiyet olsun diyorum."
İftarın ardından Başkan Güvenç, Büyükşehir Belediyesi'nin Ramazan etkinlikleri kapsamında düzenlediği Grup Tillo konserine katıldı."

İlçe halkını oldukça ilgi gösterdiği konser katılımcıları keyifli dakikalar yaşattı.Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle