Advert
Advert
Advert

GÜVENÇ, "HALFETİ PIRIL PIRIL OLACAK"

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, Halfeti ilçesinde yapılan çalışmaları inceledi.

GÜVENÇ,
GÜVENÇ,

Başkan Güvenç ve beraberindekiler ilçe merkezi ve Argıl Mahallesi'nde yeni açılan bin 100 metrelik caddede yürütülen alt ve üst yapı çalışmalarını yerinde inceleyerek ilgililerden bilgi aldı.

Başkan Güvenç, ardından Argıl Caddesi'nde 42 metrekarelik alanda yürütülen parke çalışmasında işçilere yardım etti, parke taşı döşedi.

İncelemenin ardından açıklama yapan Başkan Güvenç, Halfeti'nin turizm bakımından son yıllarda büyük ilerleme kaydettiğini söyledi.

Büyükşehir Belediyesi olarak Halfeti'nin gelişmesi ve daha çok turist çekmesi için çalışmalar yaptıklarını ifade eden Başkan Güvenç, şunları kaydetti.

"Beni en çok mutlu eden Halfetililerin kadirşinaslığı oldu. Pankart açtılar teşekkür ettiler. Biz inşallah bu hizmetlerin çok daha fazlasını yapacağız. Ama mütevazi hizmetler için ilçe halkının gösterdiği bu  teşekkür beni çok mutlu etti ve hayırlı olsun diyorum. İnşallah önümüzdeki dönemde gerek sahil düzenlenmesi gerekse gerek marinanın alınıp bir işletme haline getirilmesi noktasında önemli işler yapacağız. Dün sayın valimiz ile görüştük marinayı biz alıp işleteceğiz. Halfeti'deki amacımız buranın geniş ferah ve pırıl pırıl bir turizm beldesi olmasıdır. Bunu  için ne gerekiyorsa yapacağız. "

Argıl Mahalle Muhtarı Hüseyin Tokgöz ise çalışmalardan duyduğu memnuniyetini dile getirerek çalışmalarda oldukça memnun kaldığını belirtti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Erin’nin Öğretmen Günü Mesajı: Emeğinin Karşılığı Ödenemeyecek Sanatkârdır
Vali Erin’nin Öğretmen Günü Mesajı: Emeğinin Karşılığı Ödenemeyecek Sanatkârdır
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret