Advert
Advert
Advert

GÜVENÇ "GÜN AKÇAKALE'DE KENETLENME ZAMANIDIR"

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, beraberinde ki daire başkanları ile Akçakale ilçesini ziyaret etti, yaşanan son gelişmeler hakkında bilgi aldı.

GÜVENÇ
GÜVENÇ


Başkan Güvenç ilk olarak Akçakale Kaymakamı Eyüp Fırat'ı makamında ziyaret etti yaşanan göç dalgası ile ilgili bilgi aldı.

Ardından Akçakale Belediye Başkanı, Abdulhakim Ayhan'ı ziyaret eden Başkan Güvenç, Türkiye'ye giriş yapan Suriyeliler ile ilgili görüş alışverişinde bulundu.

Başkan Güvenç, daha sonra ilçe esnafını ziyaret ederek sohbet etti. Büyükşehir Belediyesi tarafından ilçede yürütülen parke taşı döşeme çalışmasını yerinde inceleyen Başkan Güvenç, çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Akçakale'nin zor günler geçirdiğini belirten Başkan Güvenç, hep beraber kenetlenmenin zamanı olduğunu vurguladı. Türkiye'nin büyük ve samimi bir ülke olduğunu aktaran Başkan Güvenç, Devletin gelen herkese kucak açtığını ve yardım eli uzattığını belirtti.

Büyükşehir Belediyesi'nin tüm ilçelerde çalışmalarına ara vermeden devam ettiğini aktaran Güvenç, şunları söyledi:

"Burada yürüttüğümüz parke taşı çalışmasını yerinde inceledik. Biz Akçakale'ye teşekkür ederiz, Şanlıurfa'ya teşekkür ederiz. Estirilmek istenen havaya rağmen Şanlıurfa bu seçimde yüzde 47 gibi önemli bir oyu AK Parti'ye verdi. Biz her zaman her yerde halkımızın emrindeyiz. Akçakaleli bizi bağrına bastı aynı şekilde ilçe gezilerimiz devam edecek. Aynı şekilde Şanlıurfa'nın her bir metrekaresine hizmetlerimizi götüreceğiz."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu