Advert
Advert
Advert

Güvenç, Gece Gündüz Demeden Çalışıyor

Güvenç,  Gece Gündüz Demeden Çalışıyor
Güvenç,  Gece Gündüz Demeden Çalışıyor


Seçim çalışmalarını gece gündüz demeden devam eden ve vatandaşlar tarafından büyük destek gören AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Celalettin Güvenç, Şanlıurfa’nın Siverek İlçesinin en işlek Caddelerini AK Parti Siverek Belediye Başkan Adayı Resul Yılmaz’la birlikte gezdi.
Anketlerin yanı sıra özellikle sokağın da sesine kulak veren Celalettin Güvenç, en gerçekçi seçim verilerinin vatandaşla kucaklaşmadan geçtiğini aktararak, vatandaşlarla buluşmanın hem AK Partiye olan ilgiyi analiz etmede hem de vatandaşların isteğini bire bir iletişim kurularak öğrenildiğinin altını çizdi.
Esnafla buluşan sıkıntı ve sorunlarını dinleyen Celalettin Güvenç, konuştuğu tüm esnaf ve vatandaşlardan dua talebinde bulunarak, 763 Proje’nin büyük bir bölümünü görüşmeleri sonucunda vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda hazırladıklarını ve “Yeni Türkiye Yolunda, Yeni Şanlıurfa” için en güzel olanı yapmaya çalıştıklarını kaydetti.
Bir işletme sahibinin oğluna ve çevrede bulunan gençlere AK Parti amblemli ve Celalettin Güvenç yazan T-Shirt giydiren Celalettin Güvenç,  daha sonra Almanya’dan Siverek’e gelen bir yabancı Turistle İngilizce konuşarak, Siverek’le ilgili izlenimlerini sordu.
Esnaf ve vatandaşlarla buluşmasını sürdüren Celalettin Güvenç, alışveriş yapan vatandaşlardan da büyük destek aldı. Yol güzergâhı üzerinde bulunan Demokrat Parti’nin seçim bürosunu da ziyaret eden Celalettin Güvenç, burada bulunan vatandaşlarla bir süre sohbet ederek, hoşgörü, huzur ve güzellikler içerisinde bir seçim olması temennisinde bulundu.
Daha sonra bir kahvede oturan vatandaşları selamlayan Celalettin Güvenç, hal ve hatırlarını sorarak, tavsiye ve önerilerini dinledi. Vatandaşların dualarıyla karşılanan Celalettin Güvenç, seçim öncesinde Türkiye’nin ve Şanlıurfa’nın geleceği için bol bol dua edilmesini istedi.
Öte yandan yapılan hizmetlerin yer aldığı “Hizmet Yolunda 12 Yıl” kitapçığı Sivereklilere dağıtıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
FETÖ Futbol sahalarına dadandı! Silivri Urfaspor Maçında bakın ne yaptılar
FETÖ Futbol sahalarına dadandı! Silivri Urfaspor Maçında bakın ne yaptılar
Şanlıurfa’da cinayet Zanlısı 20 yıl sonra sahte kimlikle yakalandı
Şanlıurfa’da cinayet Zanlısı 20 yıl sonra sahte kimlikle yakalandı