Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Güvenç, gazetecilerle bir araya geldi

Güvenç, gazetecilerle bir araya geldi

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç "çalışan gazeteciler günü" dolayısıyla gazetecilerle kahvaltıda bir araya geldi.

Giriş Tarihi: 9 Ocak 2015 Cuma 09:22
Güvenç, gazetecilerle bir araya geldi

Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç'in Şanlıurfa El Ruha otelinde düzenlediği basın toplantısına; Ak Parti İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Karaköprü Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Büyükşehir Genel Sekreteri ve yardımcıları, Daire başknları, Şanlıurf'daki Gazete cemiyet başkanları ve çok sayıda basın mensubu katıldılar. 

Konuşmasına Çalışan gazeteciler gününü kutlayarak başlayan Belediye Başkanı Celalettin Güvenç:"sahada çalışan gazeteciler zorluklarını biliyorum. Yerel gazetelerin şartlarının iyileştirilmesi için yoğun çaba içerisindeyiz. " dedi. 

Konuşmasının devamında yeni büyükşehir yasasına da değinen Celalettin Güvenç; "bu yasa ile daha önceki büyükşehir yasası aynı değil. Daha önceki yasada büyükşehir Belediyesi sadece merkez ilçelerden sorumluyken yeni yasa ile artık Şanlıurfa sınırları içindeki ilçe ve köylerin hepsinden sorumludur. bu sorumluluk tüm il sınırları içerisinde geçerlidir. Bir de bu yasanın en önemli yönü, büyükşehirlerin yönetimlerinde bundan böyle en büyük yetki seçilmişlerde olacak. atanmışlarda olmayacak" dedi. 

Şanlıurfa’da çok kötü olan Köy yollarına el atıp yaptıkları söyleyen Güvenç ; " yeni dönemde bu çalışmalarımız devam edecek. Şimdiye kadar parke taşı ve yollara 172 milyon lira harcayarak yapmışız. Bunun yanında 123 milyon borç ödemesi yapmışız. " diye konuştu. 

Www.balikligol.com 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

AA Türkiye Haberleri Yayın Yönetmeni Öymez: Dünyanın her tarafına ulaşmak istiyoruz

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com