Advert
Advert
Advert

Güvenç, "Elektrik kesintilerinin takipçisi olacağız"

Güvenç,
Güvenç,

Son günlerde artan elektrik kesintilerini değerlendiren Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celal Güvenç, elektrik kesintisinin takipçisi olacaklarını söyledi.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, Bozova Belediye Başkanı Zeynel Taş ve bölgesindeki Sulama birliklerinin üyeleriyle Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı toplantı salonunda bir araya gelerek bölgedeki elektrik ve sorunlarını hakkında toplantı düzenledi.

 

Sulama birliği yetkilileri ile tarımsal sulama yapan çiftçilerin elektrik konusundaki sıkıntılarını dinleyen Güvenç, “Elektrik sorunu devam ediyor, biz de bakanımız ve valimiz ile birlikte konuyu takip ediyoruz. Elektriği kesik olan sulama birliklerinin bir miktar ücret yatırmak için hazırlık yaptıklarını gördük, elektrik sorunlarıyla ilgili olarak Ankara’yla önemli görüşmeler yaptım. Herkesi sağduyuya ve vatandaşların elini taşın altına koymaya davet ediyorum. Şirket yetkililerinin de bu sıcak günlerde halkımıza anlayış göstermesini istiyorum diyerek çiftçiler için sorunun takipçisi olacaklarını belirtti.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle