Reklamı Geç
Advert
Advert

Gün,topyekün mücadele etme günüdür

Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün başlattığı “Sigarayı Bırakma Kampanyası” na tam destek verdiğini açıkladı.

Gün,topyekün mücadele etme günüdür
Gün,topyekün mücadele etme günüdür

Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan yazılı açıklamada da şöyle denildi; “Günümüzde toplum sağlığını tehdit eden belli başlı unsurların başında sigara gelmektedir. Sigara nedeniyle her yıl yüzlerce vatandaşımız hayatını kaybetmekte, binlerce vatandaşımız sakat kalmaktadır.

Toplum sağlığını tehdit eden büyük sorunlara karşı verilen mücadele de büyük olmak zorundadır. Sigaranın toplumumuzu zehirleyen bir sarmaşık gibi yayılmasının önüne geçmenin bir tek yolu vardır: Seferberlik...  Gün, günümüz nesillerinin bu zararlı alışkanlıktan uzaklaştırılmasını teşvik etmek ve gelecek nesillerin hayatları boyunca sigaraya karşı koruma altına alınmalarını sağlamak için çalışmak günüdür… Gün, sigaraya karşı topyekün mücadele etme günüdür.

Şehrimizi bölgemizin ve ülkemizin en güvenli şehri olması vizyonuyla gece gündüz demeden çalışan Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü olarak; İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün başlattığı “Sigarayı Bırakma Kampanyası” nı ziyadesiyle önemsiyoruz ve kendilerine tam destek veriyoruz.

Gelin, Milli Eğitim Müdürlüğünün çağrısına kulak verelim. Sağlıklı bir toplum ve güzel bir gelecek için, hep beraber bugün harekete geçelim. Gözümüzden sakındığımız çocuklarımızı, yarınlarımızı sigaranın pençesinden kurtarmak için harekete geçelim. Sigaranın zor bir ölüm olduğunu onlara göstermek için harekete geçelim. Her geçen gün bizi, sevdiklerimizden uzaklaştırmak için var gücüyle çalışan bu modern düşmanın; kendi geleceğimizi elimizden almasına göz yummamak için harekete geçelim. Gelin, sevdiklerimizi sigaranın sinsi tuzaklarından uzaklaştırmak için harekete geçelim. Hak ettiğimiz sağlıklı ve güzel bir gelecek için, gelin bugün harekete geçelim…

Sigarayı bırakalım, yaşamaya ve yaşatmaya bakalım”
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SABIR ETKİNLİKLERİ 3 DİLDE DUA İLE BAŞLADI
SABIR ETKİNLİKLERİ 3 DİLDE DUA İLE BAŞLADI
Vatandaşların şikayetleri Haliliye Belediyesini Harekete Geçirdi
Vatandaşların şikayetleri Haliliye Belediyesini Harekete Geçirdi