Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Sağlık Gün,topyekün mücadele etme günüdür

Gün,topyekün mücadele etme günüdür

Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün başlattığı “Sigarayı Bırakma Kampanyası” na tam destek verdiğini açıkladı.

Giriş Tarihi: 14 Mayıs 2012 Pazartesi 11:43
Gün,topyekün mücadele etme günüdür

Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan yazılı açıklamada da şöyle denildi; “Günümüzde toplum sağlığını tehdit eden belli başlı unsurların başında sigara gelmektedir. Sigara nedeniyle her yıl yüzlerce vatandaşımız hayatını kaybetmekte, binlerce vatandaşımız sakat kalmaktadır.

Toplum sağlığını tehdit eden büyük sorunlara karşı verilen mücadele de büyük olmak zorundadır. Sigaranın toplumumuzu zehirleyen bir sarmaşık gibi yayılmasının önüne geçmenin bir tek yolu vardır: Seferberlik...  Gün, günümüz nesillerinin bu zararlı alışkanlıktan uzaklaştırılmasını teşvik etmek ve gelecek nesillerin hayatları boyunca sigaraya karşı koruma altına alınmalarını sağlamak için çalışmak günüdür… Gün, sigaraya karşı topyekün mücadele etme günüdür.

Şehrimizi bölgemizin ve ülkemizin en güvenli şehri olması vizyonuyla gece gündüz demeden çalışan Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü olarak; İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün başlattığı “Sigarayı Bırakma Kampanyası” nı ziyadesiyle önemsiyoruz ve kendilerine tam destek veriyoruz.

Gelin, Milli Eğitim Müdürlüğünün çağrısına kulak verelim. Sağlıklı bir toplum ve güzel bir gelecek için, hep beraber bugün harekete geçelim. Gözümüzden sakındığımız çocuklarımızı, yarınlarımızı sigaranın pençesinden kurtarmak için harekete geçelim. Sigaranın zor bir ölüm olduğunu onlara göstermek için harekete geçelim. Her geçen gün bizi, sevdiklerimizden uzaklaştırmak için var gücüyle çalışan bu modern düşmanın; kendi geleceğimizi elimizden almasına göz yummamak için harekete geçelim. Gelin, sevdiklerimizi sigaranın sinsi tuzaklarından uzaklaştırmak için harekete geçelim. Hak ettiğimiz sağlıklı ve güzel bir gelecek için, gelin bugün harekete geçelim…

Sigarayı bırakalım, yaşamaya ve yaşatmaya bakalım”
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com