Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Günışığı Müdürü Paydaş; Engellileri hayata hazırlıyoruz

Günışığı Müdürü Paydaş; Engellileri hayata hazırlıyoruz

Engelli çocuklara devlet daha çok yardım eli uzatmalı diyen Gün Işığı Rehabilitasyon Okul  Müdürü Mahmut Hilmi Paydaş; “fizyoterapistlerimiz ve hocalarımızla engelli çocukların hayata katılması için çalışıyoruz” dedi.

Giriş Tarihi: 11 Mayıs 2014 Pazar 22:52
Günışığı Müdürü Paydaş; Engellileri hayata hazırlıyoruz

Serebral Polsili ve Dovn Sendromlu çocukların hayata, günlük, yaşama katılımlarını maksimum derecede sağlamak birinci hedefimizdir diyen Gün Işığı Rehabilitasyon Okul  Müdürü Mahmut Hilmi Paydaş; “Engelli bireylerin zihinsel ve bedensel kısıtlıkların en aza indirilmesine yönelik çalışmalarımız var. Bu çalışmalarımızda fizyoterapistlerimiz ve hocalarımız tarafından yapılan çalışmalarımızda engelli çocukların ailelerinde katkı sunması için gayret ediyoruz. Tabi devlet tarafından sağlanan ödeneklerin yetersiz olmasından dolayı çalışmalarımız da sınırlandırıyor. Kendi imkanlarımız ve özveri ile en iyisini yapmaya çalışıyoruz” dedi.

 

Müdür Paydaş, Milli Eğitim Müdürlüğünden ailelere bu eğitimin çocuklar için ne kadar önemli olduğunu anlatan seminerler verilmesini istedi.

YORUMLAR
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com