Advert
Advert
Advert

Güneş köyünde bayramlaşma heyecanı

Güneş köyünde bayramlaşma heyecanı
Güneş köyünde bayramlaşma heyecanı

 

Şanlıurfa Merkeze bağlı Güneş köyünde geçen seçimde İl Genel Meclis üyeliğine aday olan Halil Topdağ tarafından organize edilen bayramlaşmaya Şanlıurfa AK Partili heyetin ve çevre köylerin muhtarının katılımıyla heyecanlı geçti.

Halil Topdağ tarafından düzenlenen bayramlaşmaya AK Parti MKYK Üyesi ve Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Mehmet Oymak, İl Yönetim kurulu üyesi Yusuf Mert, Hümeyit Bilbay ve Ahmet Ekinci katılırken, Güneş  köyü muhtarı İbrahim Topdağ, Mutluca köy muhtarı İsmail Erkultekin, Tarlabaşı köy muhtarı Dibo Demirel, Keçikıran köy muhtarı İbrahim Yardımcı, Akbilek köy muhtarı Hüseyin çiftçi, Gümüşören köy muhtarı Mahmut Doğan, Yediyol köy muhtarı Halil Yıldız, Yamacaltı köy muhtarı İdo Budak ve Turluk köy muhtarı Ahmet Ekinci ile Güneş Köy sakinleri katıldılar.

Bayramlaşmanın bir kaynaşma olduğunu ifade eden AK Parti MKYK Üyesi ve Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Mehmet Oymak; “Bayramları bayram gibi yaşamayı Allah bize nasip etsin. Her zaman böyle güzel günler nasip etsin” diyerek herkesin bayramını kutlayan Oymak, köyden mutlu bir şekilde yarıldı.

Halil Topdağ ise köylere biraz daha ilgi gösterilmesini talep etti. Topdağ; “Bu bayramı  mutlu ve huzurlu geçiriyoruz. Yarın çok önemli bir oylama yapacağız. Anayasa değişikliğini oylayacağız. Biz buradaki muhtarlarla birlikte EVET oyu kullanacağımızı açıklıyoruz. Çünkü lehimize olan düzenlemeler var. Pazar gününü yine bayramdan sayıyoruz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle