Advert
Advert
Advert

Güneş: Kazanmaktan başka çaremiz yok

Şanlıurfaspor sportif işler sorumlusu Maruf Güneş, Antrenman sonrası yaptığı açıklamada İstanbul B.B.Spor’u devireceklerine inandıklarını söyledi.

Güneş: Kazanmaktan başka çaremiz yok
Güneş: Kazanmaktan başka çaremiz yok


Güneş, Şanlıurfaspor’un çok genç ve koşan bir ekip haline geldiğine dikkat çekerken, “Takımımız gözle görülür bir şekilde mücadeleci bir yapıya büründü, Kahramanmaraşspor maçında bunun sinyalini verdiler, inşallah bu hafta sonuda galip gelerek üst üste ikinci maçımızı kazanmak istiyoruz, bu karşılaşma bizim için çok önemli, sahadan 3 puanla ayrılırsak çok ciddi bir şekilde istediğimiz duruma gelebiliriz, ben futbolcularımıza güveniyorum, Takımımız hazır durumda, problemimiz yok. Bu hafta sonundaki maçı, hayati bir müsabaka olarak görüyor ve önemsiyoruz. Belki de sezonun kırılma maçlarından biri olacak. Kendi evimizde 6 haftalık bir galibiyet özlemimiz var. Bunu, bu defa sonlandıracağız. Hasret sona erecek.
Devre arasında giden oyuncuların yerinin doldurulduğunu belirten Güneş, giden oyunculara general, gelen oyunculara ise asker benzetmesi yaparak, "Giden oyuncuların tarzı ile gelen oyuncuların yapısı farklı. Urfaspor'u ilk dönem yıldızlara doyurduk. Şuan yıldızdan, generalden ziyade, 'asker' diyebileceğimiz tarzda oyuncular var takımımızda. Daha mücadeleci, daha çok kazanmayı isteyen futbolcular var. Sadece puan anlamında değil, maddi-manevi daha fazla kazanmayı isteyen ve muhtaç olan oyuncularımız var. Hepsine çok inanıyoruz, hepsine çok güveniyoruz. Umarım, hafta sonundaki maçta da bu güvenimiz boşa çıkmaz" diye konuştu. Şanlıurfaspor'un Yunan oyuncusu GeorgiosFotakis ile yolların ayrıldığını belirten Güneş, transfer döneminin sonuna kadar yeni bir transferin olabileceğini ifade etti. Güneş, "Transfer için 3 Şubat günü saat 17.00'e kadar süre var. Her an her şey olabilir. Urfa halkına bir sürprizimiz olabilir"

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!