Advert
Advert
Advert

Gündeşin evliliği sallantıda mı?

Gündeşin evliliği sallantıda mı?
Gündeşin evliliği sallantıda mı?

Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş ve Azeri işadamı eşi Reza Zarrabın evliliğinin sallantıda olduğu iddia edildi. Henüz 8 aydır evli olan çiftin şiddetli geçimsizlik yaşadığı ve Gündeşin yakın çevresine Zarrabla ilgili dert yandığı öğrenildi. Zarrabın Gündeşe aldığı pahalı hediyelerle gündeme gelen çiftin, evlerinde sık sık tartıştığı ve aralarının çok kötü olduğu belirtildi. İddialara göre, geçtiğimiz günlerde İbrahim Tatlısese içini döken ünlü yıldız, Reza bana çok kötü davranıyor, boşanmaya karar verdim diyerek, evliliğinin bitme noktasında olduğunu belirtti.  

GÜNEL KRİZİNİ ATLATMIŞLARDI

Ünlü çift, Zarrabın eski sevgilisi şarkıcı Günelin, Reza bana Ebrunun yanındayken aşk mesajları yolladı. Ebrunun onun için 3-5 günlük bir heves olduğunu söyledi şeklindeki sözleri üzerine zor günler geçirmişti. Ebru Gündeş, kendisinden 10 yaş küçük olan Zarrabla bir yıl flört ettikten sonra, geçtiğimiz şubat ayında aile arasında düzenlenen seda bir törenle dünya evine girmişti.

BU HABERCİLER TÜRKİYEYİ KUŞATTI
BU SİTE GERÇEKTEN BAĞIMLILIK YAPIYOR
BUGÜN VE HERGÜN DOYA DOYA SPOROKU
BU SORULARIN CEVABINI BİLİYOR MUSUNUZ?
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
hüseyin     2015-02-23 Hocam yazınız güzel ama MHP zaten bu tür işlerin merkezlerinden biri oldu hep. sadece Bahçeli ile beraber biraz dizginlendi o kadar. çokta MHP'ye ümit bağlama. yanlış temel üzerine doğru bina olmaz...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!