Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Gülpınar’dan Hilvan esnafına ziyaret

Gülpınar’dan Hilvan esnafına ziyaret

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar, seçim çalışmaları kapsamında Hilvan ilçesine giderek esnafı, Sivil Toplum Kuruluşlarını, Seçim bürolarınıaçarak ziyaret edip, ev toplantılarına da katılarak AK Partiye destek olmalarını istedi ve dua talebinde bulundu.

Giriş Tarihi: 27 Mayıs 2015 Çarşamba 21:44
Gülpınar’dan Hilvan esnafına ziyaret

 Seçimlerin iyi geçeceğini ve herkesin hakkına razı olmasını temenni ettiklerini söyledi.

Beraberinde AK Parti İl Başkan Yardımcıları Bahattin Yıldız ve Hacı yaygın, Hilvan İlçe Başkanı Hanifi Düzme, Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık ile birlikte Hilvan çarşı esnafını tek tek ziyaret ederek bol kazanç dileklerini iletti ve 7 Haziran seçimlerinde AK Partiye oy vermelerini istedi.

Hilvan’da güzel yatırımlara vesile olduk
Hilvan esnafını tek tek ziyaret eden AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar, “Bu günümüzü Hilvan’a ayırdık. Sabah başladığımız ziyaretlerimiz esnaf gezisi, Sivil toplum Örgütleri, Mahalle toplantıları ve eş dost ziyaretiyle inşaallah tamamlıyoruz gezimizi. Bizim için verimli bir gezi oldu. Vatandaşın sorunlarını, taleplerini dinledik. Çözüm bulma noktasında bazı girişimlerde bulunduk. İnşaallah seçimde iyi geçecek, bir sıkıntı olmayacak. Özellikle biz, 7 Haziran seçimlerinin çok sağlıklı geçmesi için de gayret ediyoruz bir taraftan. Bizim ümidimiz o ki, 7 Haziran’da çok güzel bir şekilde, demokratik şekilde seçimler neticelensin ve sandıklar açıldıktan sonra herkes hakkına razı olsun. Biz ümitvarız inşaallah. Urfa için, Hilvan için çok güzel günler devam eder inşaallah. Hilvan’da hakikaten biz bu dönem çok güzel yatırımlara vesile olduk. Gerçekten çok güzel yatırımlar geldi Hilvan’a. Bazı eksikler var, onlarda inşaallah tamamlanacak. Ben bütün Hilvan halkına selamlarımı, saygılarımı iletiyorum” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Aslan Ali Bayık, "Başarı İçin Çok Çalışmak Gerek"

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com