Advert
Advert
Advert

Gülpınar ve Beyazgül'den gençlere destek

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili AB Uyum Komisyonu Başkanı Mehmet Kasım Gülpınar ve Şanlıurfa AK Parti İl Başkanı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, genç STK’ların belli bölgelerde kurdukları EVET Stantlarını gezerek yaptıkları çalışmalar konusunda bilgi aldılar, temennilerde bulundular.

Gülpınar ve Beyazgül'den gençlere destek
Gülpınar ve Beyazgül'den gençlere destek admin

Herkesin Referandumun önemini bilmesi gerektiğini belirten AK Parti Şanlıurfa Milletvekili AB Uyum Komisyonu Başkanı Mehmet Kasım Gülpınar, “Halkımızın onayına sunulan Anayasa değişikliği ülkemiz, milletimiz ve İslam âlemi için çok önemli. İstikrarın devamı ve sürekliliği için, ülkemizin, milletimizin, memleketimizin, bize umut bağlayan mazlumların ve İslam devletlerinin huzur ve refahı için mutlaka EVET oyu verilmesi gerekir. Bizler 16 Nisan’a kadar durmayacağız. Gençlerimiz de destek oluyorlar. Çünkü onlarında geleceği için çalışmak şart. Önce memleket, tabiki EVET” dedi.

 

AK Parti İl Başkanı Av. Zeynel Abidin Beyazgül ise, bu konuda çalışan herkese teşekkür ettiğini belirterek, “Allah çalışan herkesten razı olsun. Bu konu hepimizi ilgilendiriyor. Parti meselesi değil. Milletvekili de seçmiyoruz, Belediye başkanı yada Muhtar da seçmiyoruz. Çocuklarımızın, torunlarımızın geleceği için idare şeklimizi değiştirmek, süper devlet denilen ülkeler gibi bizde Başkanlık Sistemiyle idare edilmek istiyoruz. Onun için 16 Nisan’da Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi için düzenlenen 18 maddelik Anayasa değişikliğinin onayını vereceğiz. Kısaca diyoruz ki; önce memleket, tabiki EVET” diye konuştu.

 

16 Nisan 2017 günü yapılacak olan Halk Oylaması için AK Parti teşkilatı, ülkesini ve milletini sevenler, doğruyu görenler, geçmişten ders çıkaranlar kadın-erkek, yaşlı-genç aralıksız çalışmalarını sürdürürken, Şanlıurfa’daki Sivil Toplum Kuruluşlarının (STK) gençlik birimleri, EVET kampanyasına destek olmak için şehrin belli bölgelerinde stantlar kurup, gelip geçen vatandaşlara EVET broşürleri, gazeteleri dağıtıp, kısa bilgiler vererek mutlaka EVET oyu vermelerini istiyorlar.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili AB Uyum Komisyonu Başkanı Mehmet Kasım Gülpınar Şanlıurfa AK Parti İl Başkanı Av. Zeynel Abidin Beyazgül
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu