Advert
Advert
Advert

Gülpınar Seçim Bürosu ve Taziye ziyaretinde

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar, gece gündüz, köy şehir demeden, bir yandan seçim çalışmalarını sürdürürken, bir yandan da Müslümanın Müslüman üzerindeki 5 hakkından biri olan ta’ziye ziyaretlerini sürdürüyor.

Gülpınar Seçim Bürosu ve Taziye ziyaretinde
Gülpınar Seçim Bürosu ve Taziye ziyaretinde


 Aynı zamanda partisine ait Seçim bürolarını da ziyaret ederek orada bulunan partililer ve gönüllülerle sohbet edip fikir alış verişinde bulunuyor.
KaraköprüSeçim Bürosunda vatandaşların taleplerini dinliyor.

7 Haziran seçimlerinin ‘Yeni Türkiye’ açısından çok önemli olduğunu belirten AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar, “Seçimin önemini ve AK Parti iktidarının son 13 yılda yaptıklarını hemen herkese anlatmak zorundayız. Onun için çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmamak düşüncesiyle dil, din, ırk ayrımı yapmadan, partimize oy vermiş veya vermemiş, hatta partimiz mensubu olmayanları bile ziyaret ederek bazı gerçekleri anlatmak zorundayız” dedi.

Gülpınar, seçim çalışmalarını sürdürürken, Seçim Bürolarımızı da ziyaret ederek oradakilerle sohbet ederken bile seçimin önemini, yeni Türkiye’yi ve 2023 hedeflerini anlattıklarını, her fırsatta da zaman ayırıp ta’ziye ziyaretleri yaparak vefat eden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine ve sevenlerine sabır dileklerini ilettiklerini söyledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Her An Harran Foto Maraton 2  yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler
Her An Harran Foto Maraton 2 yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler