Advert
Advert
Advert

Gülpınar ile Süslü Viranşehir ve Ceylanpınar’da

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar, seçim çalışmaları kapsamında Viranşehir ve Ceylanpınar ilçelerimizi ziyaret ederek partililer ve vatandaşlarla sohbet etti, taleplerini, sorunlarını dinledi, AK Partiye destek olmalarını istedi.

Gülpınar ile Süslü Viranşehir ve Ceylanpınar’da
Gülpınar ile Süslü Viranşehir ve Ceylanpınar’da

Vekil Gülpınar, hiç kimsenin oyuna gelmemesini ve kardeşliğimizin hiç kimse tarafından bozulmasına fırsat verilmemesini istedi.

Beraberinde Şanlıurfa Milletvekili adayı Yıldız Konal Süslü ve Milletvekili Mehmet Akyürek ile birlikte Viranşehir ilçe teşkilatını ziyaret eden AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar, bir süre partililerle sohbet edip, çalışmaları konusunda bilgiler aldıktan sonra, seçim çalışmalarında neler yapmaları gerektiğini anlattı. En az kadınlar kadar erkeklerinde ulaşabildikleri yerlere kadar gidip AK Parti icraatlarını anlatmaları ve 7 Haziran seçimlerinin önemini hatırlatmalarını istedi.

Gülpınar, Akyürek ve KonalSüslü, daha sonra Viranşehir Devlet Hastanesini ziyaret ederek hastalara acil şifalar, hasta yakınlarına da geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

Daha sonra Şanlıurfa Milletvekili Yıldız Konal Süslü ile birlikte Ceylanpınar ilçesine geçerek AK Parti ilçe Teşkilatını ziyaret eden Şanlıurfa Milletvekili Mehmet kasım Gülpınar, İlçe Başkanı Ahmet Gültekin, Belediye Başkanı Menderes Atilla ve partililerle bir süre sohbet edip fikir alış verişinde bulundu.

Özellikle Gençlik Kolları ve Kadın Kolları üyelerine bazı tavsiyelerde bulunan Milletvekili Gülpınar, daha sonra hep birlikte Eğitim-Bir-Sen Ceylanpınar Şubesini ziyaret ederek sendikadakilerle bir süre sohbet ettiler.  
Ceylanpınar ilçesinde Seçim Bürosu açılışı da yapan AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar, açılışa gelen vatandaşlarla sohbet ettikten sonra onlarahitab etti.
Gülpınar, Kürt-Türk-Arap, Laz-Çerkez, Alevi-Sunniayrımı yapmak isteyenlere prim verilmemesi gerektiğini, hiçbir zaman hiç kimsenin kardeşliğimizi bozmasına fırsat verilmemesi gerektiğini söyledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu
Vali Erin’nin Öğretmen Günü Mesajı: Emeğinin Karşılığı Ödenemeyecek Sanatkârdır
Vali Erin’nin Öğretmen Günü Mesajı: Emeğinin Karşılığı Ödenemeyecek Sanatkârdır