Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Güllüoğlu’nu sazlı sözlü karşıladılar -VİDEO

Güllüoğlu’nu sazlı sözlü karşıladılar -VİDEO

Haliliye Belediye Başkan Aday Adayı İbrahim Güllüoğlu, Türkiye Emekliler Derneği Şanlıurfa Şubesi ile Şanlıurfa Şairler ve Bestekârlar Derneğini ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 18 Kasım 2013 Pazartesi 22:35
Güllüoğlu’nu sazlı sözlü karşıladılar -VİDEO


Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyaretlerini sürdüren Halileye Belediye Başkan Aday Adayı İnşaat Mühendisi İbrahim Güllüoğlu, Türkiye Emekliler Derneği ile Şanlıurfa Şairler ve Bestekârlar Derneğini ziyaret etti. Güllüoğlu’nun Şairler ve Bestekârlar Dernek binası ziyaretinde renkli görüntüler yaşandı. Ziyaret sırasında sazı eline alan Şanlıurfa Şairler ve Bestekârlar Dernek Başkanı Müslüm Dişikırık, ‘Balıklıgöl’ bestesini Güllüoğlu için okudu.
EMEKLİLER DERNEĞİ ŞARTLARI İYİLEŞTİRİLMELİ
İbrahim Güllüoğlu ilk olarak Türkiye Emekliler Derneği Şanlıurfa Şubesini ziyaret etti. Burada Dernek üyeleri ile sohbet eden Güllüoğlu, emeklilerin sorunlarını dinledi. Emekliler Derneğinin çok önemli olduğunun altını çizen İbrahim Güllüoğlu ‘’Emekliler Derneği bizler için çok önemli çünkü günün birinde ben de bir çalışan olarak emekli olacağım, onların üyesi olacağım. Özellikle emekliler derneğini ziyaret ettim çünkü burada çok değerli arkadaşlarımız, beraber çalıştığımız dostlarımız, ağabeylerimiz var.
Kendilerini hem bir ziyaret edelim hem de kendileriyle bir istişare yapalım istedik. Sağ olsunlar bizi çok sıcak karşıladılar. Tabi çalışma ortamları biraz daha iyileştirilmesi lazım. İnşallah Haliliye Belediye Başkanı olursak yapacağımız çalışmalardan biri de emekli kardeşlerimizin hepsini bir çatı altında toplayıp onlara sosyal aktivitelerin yapılacağı bir alan yaratmak olacaktır’’ dedi. Türkiye Emekliler Derneği Şanlıurfa Şube Başkanı Mehmet Karagöz, İbrahim Güllüoğlu’nun Şanlıurfa’ya faydalı olacağına inandığını dile getirdi.
GÜLLÜOĞLU ŞAİRLER VE BESTEKÂRLARI UNUTMADI
İbrahim Güllüoğlu Daha sonra Şanlıurfa Şairler ve Bestekârlar Derneğini ziyaret etti. Dernek Başkanı Müslüm Dişikırık, tarafından karşılanan Güllüoğlu, Şairler ve Bestekârlar Derneğinin Urfa’nın kültüründe ve müziğinde önemli yere sahip olduğunu anlattı.  Güllüoğlu, Yaptığı açıklamada ‘’Gerçekten onlar bu şehrin kültüründe türküsünde, mayasında her zaman ezgilerle müziği ile Urfa’nın ayrı bir güzelliğidir. Onları da unutmak mümkün değildi. Tabi buranın benim için ayrı bir önemi daha var ben müzisyen bir ailenin çocuğuyum, yeğeniyim. Benim amcam Avukat Doğan Güllüoğlu’da bestekârdı’’ ifadelerini kullandı.  
Şanlıurfa Şairler ve Bestekârlar dernek başkanı Müslüm Dişikırık, İbrahim Güllüoğlu’nun ziyareti sırasında ‘Balıklıgöl’ adlı bestesini seslendirdi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Hilvan'da Yeni Anayasa Bilgilendirme Toplantısı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com