Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Güllüoğlu: ŞUTİM dükkânları esnafına büyük kazançlar getiriyor

Güllüoğlu: ŞUTİM dükkânları esnafına büyük kazançlar getiriyor

Şanlıurfa Ticaret Merkezi(ŞUTİM)’nde 4 adet, Perakendeciler Sitesinde 1 adet olmak üzere toplam 5 adet işyeri Belediye Encümeni tarafından açık artırma usulüyle kiraya verildi.

Giriş Tarihi: 2 Şubat 2012 Perşembe 21:51
Güllüoğlu: ŞUTİM dükkânları esnafına büyük kazançlar getiriyor

2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45. maddesine göre “Açık Teklif Usulü” ihale ile kiraya verilen 5 adet işyeri muammen bedelinin 2 kat üzerinde fiyat buldu.
Daha önceden Belediye Encümen Toplantı Salonunda yapılması planlanan ihaleye, ilgi yoğun olunca ihale Belediye Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.
İhale sonrasında bir açıklama yapan Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Güllüoğlu, ihaleye bölge esnafının büyük ilgi gösterdiğini bu yüzden yoğun katılımlı bir ihale gerçekleştirildiğini söyledi.
Güllüoğlu, ”İhaleye çıkarılan işyerlerinin muammen bedelin üzerinden alıcı bulması bizleri oldukça sevindirdi. Şanlıurfa’da ticaretin kalbi konumundaki ŞUTİM’de yaptırılan dükkânlar bölge esnafına büyük kazançlar getiriyor. Umarım bu bölgede işyeri alan veya kiralayan esnafımız hayırlı kazançlar elde edecektir” dedi.
WWW.BALİKLİGOL.COM


BELEDİYE ŞUTİM DÜKKAN İHALLE ile balikligol_com
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Vali Tuna'dan Suriyelilere çağrı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com