Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Güller Şehrinden Peygamberler Şehrine

Güller Şehrinden Peygamberler Şehrine

Giriş Tarihi: 26 Şubat 2010 Cuma 15:57
Güller Şehrinden Peygamberler Şehrine

Yaptığı hizmetlerden dolayı Vali Nuri Okutan'a plakete veren heyet, daha sonra Valilik Toplantı Salonu'nda Şanlıurfa ile ilgili sunumu izledi.

Sunum eşliğinde Şanlıurfa'ya yapılabilecek yatırımlar ve yatırım alanları ile ilgili bilgi veren Vali Nuri Okutan, kentin sulanabilir arazileri, sanayi ve ticaret alanları, eğitim, turizm ve jeo stratejik konumu hakkında ilgili bilgi verdi.

Heyetin Şanlıurfa'ya gelmesinden dolayı memnuniyetini ifade eden Vali Okutan, "Güller şehrinden peygamberler şehrine hoş geldiniz. Sizi burada ağırlamaktan dolayı çok mutluyum. Şanlıurfa, birçok rengi, güzelliği bir arada barındıran bir şehir. Siz de kenti gezdiğiniz zaman bu fikre katılacaksınız" dedi.

Heyette bulunanlar, Vali Nuri Okutan'ın bugüne kadar görev yaptığı yerlerde ülkesine ve milletine büyük hizmetlerde bulunduğunu hatırlatarak, her zaman Okutan'ın bu çabalarını destekleyeceklerini belirttiler.

Vali Okutan, Şanlıurfa'yı anlatan yayınlardan oluşan bir seti misafilere hediye etti. Heyette bulunanlar da Isparta'dan getirdikleri gül ürünlerinden oluşan bir seti Vali Okutan'a hediye ettiler.

www.balikligol.com

http://balikligol.com/images/news/755.jpg

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

MÜSLÜMAN’IN VE ÜMMETİN GÜVENLİĞİ (1)

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com