Advert
Advert
Advert

Güle Güle(!) Hanefi Şahin

Şanlıurfa Milli Eğitim Müdürü Hanefi Şahin veda turlarına başladı. Eğitimde adeta yere çakılan Şanlıurfa, bakalım yeni dönemde ne yapacak?

Güle Güle(!) Hanefi Şahin
Güle Güle(!) Hanefi Şahin
Ankara Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet Pala’nın Şanlıurfa Milli Eğitim Müdürlüğüne atanmasının ardından Ankara Merkez’e alınan İl Milli Eğitim Müdürü Hanifi Şahin, Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Başkanı E.Sabri Ertekin’e veda ziyareti gerçekleştirdi.Milli Eğitim Müdürü Şahin’i makamında ağırlayan ŞUTSO Başkanı E.Sabri Ertekin Şanlıurfa’ya yaptığı katkılardan dolayı Şahin’e teşekkür etti. Başkan Ertekin "5 Yıllık görev sürenizce yaptığınız çalışmalardan dolayı size teşekkür ederim. İlimizin eğitimde istenilen seviyeye gelmesi için sizin gösterdiğiniz çabayı yeni gelen müdürümüzün de göstereceğine inanıyorum. Yeni görevinizde ve yapacağınız tüm çalışmalarda size başarılar diliyorum" dedi.25 Haziran 2007 tarihinde Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğüne vekâleten ve daha sonra asaleten atanan Hanifi Şahin’in 5 yıl Şanlıurfa’da görev yaptı. 

Bilindiği gibi Şanlıurfa okullaşmada Hükümetin çalışması ve Derslik yapımında büyük atılımlar yaparken, aksine eğitimde Şırnak, Ağrı, Hakkari gibi illerin gerisine düştü. Eğitimde başarı gösteremeyen Hanefi Şahine vatandaş: "Güle güle(!)" diyor


Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Her An Harran Foto Maraton 2  yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler
Her An Harran Foto Maraton 2 yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler